Tablet do zadań specjalnych: GEANEE ADP-705W - Tabletowo.pl

Tablet do zadań specjalnych: GEANEE ADP-705W

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Tablet do zadań specjalnych: GEANEE ADP-705W Ciekawostki Nowości

Czy przydarzyła się Wam kiedyś sytuacja, że bardzo potrzebowaliście użyć tabletu, ale baliście się go zniszczyć/uszkodzić w ciężkich warunkach? Być może odpowiedzią na takie właśnie sytuacje jest tablet GEANEE ADP-705W, który w zamian za przystosowanie do trudnych sytuacji eksploatacyjnych oferuje nam podróż w czasie. Podróż do przeszłości.

Urządzenie posiada certyfikat standardu IPX7, zgodnie z którym jest wodoodporne (a zapewne lepszym określeniem byłaby bryzgoszczelność) – może przebywać 1 metr pod wodą przez 30 minut. Parametry samego hardware nie są już jednak tak imponujące – ekran 7 cali w rozdzielczości 800×480 pikseli, procesor jednordzeniowy (Boxchip A10 Cortex-A8 o taktowaniu 1,2 GHz), jednordzeniowe Mali 400, 512 MB pamięci RAM DDR2 i 4 GB pamięci to wszystko czym może pochwalić się ten produkt. Inne funkcjonalności to m.in. WiFi 802.11 b/g, miniHDMI, kamerka VGA, głośniki stereo, slot microSD, miniUSB, bateria 3500 mAh i akcelerometr. Tablet pracuje pod kontrolą Androida 4.0.

Urządzenie waży 456 gram, co jak na tablet 7-calowy jest dość dużym ciężarem. Jego cena w przeliczniku ma wynieść około 170 USD. Jak myślicie – wart jest takiej kwoty?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona