Tablet Chinaleap M1 - Android nade wszystko - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet Chinaleap M1 – Android nade wszystko

Tabletowo.pl Tablet Chinaleap M1 - Android nade wszystko Chińskie Nowości

Na styczniowej prezentacji iPada Steve Jobs podkreślił bardzo wyraźnie, że urządzenie spod znaku nadgryzionego jabłka może pozostawać w trybie czuwania nawet przez miesiąc. Dziś pojawiły się informacje odnośnie chińskiego tabletu Chinaleap M1, który samoistnie ma wytrzymywać do 20 godzin. Bez rewelacji. Ciekawe w takim razie ile czasu można na nim swobodnie pracować – godzinę, dwie?

Specyfikacja Chinaleap M1 zawiera między innymi ekran o przekątnej 7-cali, wyświetlający obraz w rozdzielczości 800 x 600 pikseli oraz wideo w jakości HD (720p), port USB oraz wyjście HDMI. Sercem tabletu jest procesor dual core ARM926EJC o zegarze 600MHz.

Urządzenie może się pochwalić także 128MB pamięci RAM, WiFi, czytnikiem kart TF oraz 8GB pamięci wewnętrznej. Zaskoczeniem nie jest raczej system operacyjny, pod kontrolą którego działa M1. Jest to platforma Android – niestety nie wiadomo w której wersji (najprawdopodobniej w jednej ze starszych: 1.6 lub 1.7).

Tablet Chinaleap M1 został wyceniony przez producenta na 245 dolarów, czyli ok. 815 złotych. Jak zapewne sami przyznacie, jest to chyba zbyt wygórowana cena.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona