Tablet Binatone dla niewymagających za 299 złotych - tylko dziś - Tabletowo.pl

Tablet Binatone dla niewymagających za 299 złotych – tylko dziś

Tabletowo.pl Tablet Binatone dla niewymagających za 299 złotych - tylko dziś Ciekawostki Nowości

Na forum Tabletowo.pl i na nasze redakcyjne skrzynki mejlowe często trafiają pytania o możliwość zakupu taniego tabletu internetowego – najlepiej do 500 złotych. I choć wychodzimy z założenia, że nie ma sensu kupować takiego wynalazku, bo – prędzej czy później – wyląduje w koszu (a przynajmniej tak my byśmy z takowymi zrobili ;)), postanowiliśmy Wam przedstawić ciekawą propozycję, jaką można znaleźć dziś na Grouponie. W ofercie znalazł się bowiem tablet Binatone za 299 złotych z 24-miesięczną gwarancją.

Na pewno część z Was, czyli bardziej świadomi i wymagający Czytelnicy Tabletowo.pl, z wielkim dystansem podchodzi do tanich tabletów. Ale trzeba zrozumieć także osoby, które chciałyby mieć tego typu sprzęt, ale nie mogą na niego przeznaczyć zbyt dużo środków. Często padają pytania o pomoc w wyborze tabletu do 500 złotych… A my rozkładamy ręce, bo – jak wspomniałam wyżej – nie uznajemy takich wynalazków. Ale właśnie dla takich osób została przygotowana oferta z Binatone. I choć jest to niskobudżetowe urządzenie z wieloma wadami, na pewno znajdzie wielu nabywców, którzy chcą zobaczyć czym w ogóle jest tablet. Od razu zaznaczam: nie jest to propozycja dla osób, które bez problemu orientują się we wszystkich wersjach Androida (i nie uznają edycji poniżej 3.0), rozróżniają technologie ekranów: pojemnościową i oporową, itp., itd..

Binatone został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz 800 x 480 pikseli (ekran oporowy nie zawsze będzie się chciał słuchać użytkownika, niska rozdzielczość może przeszkadzać, a błyszcząca matryca będzie odbijała wszystko, co nas otacza). Tablet pracuje w oparciu o Androida w wersji 1.6, czyli bardzo starej – i nie ma co liczyć na możliwość aktualizacji do nowszej edycji googlowskiej platformy. Niestety, tablet nie oferuje dostępu do Android Market, czyli sklepu z aplikacjami. Zamiast tego (jak się domyślamy) umożliwia pobieranie programów z innego sklepu z mniejszym zasobem aplikacji – AppsLib lub instalację plików APK. Urządzenie posiada 2GB pamięci, które można rozszerzyć dzięki slotowi kart pamięci, WiFi oraz baterię pozwalającą na jedyne 3 godziny pracy (gdzie tu mowa o mobliności?!). W zestawie z urządzeniem znajduje się przejściówka z microUSB na USB, rysik, zasilacz sieciowy, słuchawki oraz instrukcja obsługi.

Kilka szczegółów od strony technicznej: jest to oferta limitowana – do dyspozycji użytkowników jednego z największych w Polsce serwisów z zakupami grupowymi oddanych zostało tylko 170 grouponów. Przesyłka urządzenia jest już w cenie. Ofertę znajdziecie pod tym adresem.

Uważam jednak, że kupowanie taniego tabletu nie jest dobrym rozwiązaniem. Większość użytkowników takowych modeli zraża się do tego typu sprzętu (a bo bateria za krótko trzyma… bo nie reaguje na dotyk… i tak dalej, i tak dalej…) i za nic, za żadne skarby, nie da im się przemówić do rozumu, że droższe tablety są znacznie lepsze i że warto w nie zainwestować.

Dzięki wszystkim za podesłane info o promocji.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona