Tablet Apexto przypomina Nokię Lumię, lecz nią nie jest (wideo) - Tabletowo.pl

Tablet Apexto przypomina Nokię Lumię, lecz nią nie jest (wideo)

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Tablet Apexto przypomina Nokię Lumię, lecz nią nie jest (wideo) Chińskie Nowości

Nie wszyscy mają tyle cierpliwości, aby z założonymi rękami czekać na premierę pierwszego tabletu internetowego Nokii, która może, lecz nie musi, nastąpić. Chińska firma Apexto zaprezentowała urządzenie, którego wygląd inspirowany jest unikalnym wzornictwem smartfonów Nokia z serii Lumia. Jak twierdzi wysłannik serwisu Netbook News, który miał je w rękach, tablet jest całkiem nieźle wykonany.

Podobieństwo do Nokii Lumii tkwi w wyglądzie aluminiowej obudowy, której przedni i tylny panel są charakterystycznie wyprofilowane, a boki ścięte. Co ciekawe, metalowe części tabletu pokryte są materiałem o matowej fakturze, dzięki czemu urządzenie jest wytrzymałe, nie zbiera odcisków palców i pewnie leży w dłoni.

Specyfikacja urządzenia nie jest imponująca. Apexto umieścił w swoim lumiopodobnym tablecie 10,1-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, procesor ARM 11 1GHz, 512MB pamięci operacyjnej RAM, pełnowymiarowe wyjście HDMI, porty microUSB i microUSB (z funkcją host), czytnik kart pamięci microSD, złącze audio 3,5 mm oraz system operacyjny Android 2.3 Gingerbread z interfejsem stylizowanym na iOS (totalny miszmasz). Podoba Wam się?

via Netbook News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona