Tablet Ainol Novo 7 wkrótce w Polsce | Tabletowo.pl

Tablet Ainol Novo 7 wkrótce w Polsce

Dołącz do dyskusji 0

Na początek tegorocznych wakacji w Wasze ręce oddaliśmy recenzję Ainol Novo 8, który niebawem będzie można wygrać w jednym z konkursów organizowanych przez Tabletowo.pl. Okazuje się, że na jego nieco mniejszego brata nie będziemy musieli zbyt długo czekać. Jak poinformował nas jeden z przedstawicieli sklepu swiatmp4.pl, Ainol Novo 7 trafi do sprzedaży w Polsce w ciągu kolejnych dwóch tygodni.

Najnowszy tablet Ainol został wyposażony w 7-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesor BoxChip A10 o taktowaniu 1,2 GHz, natomiast całość – jak możecie się spodziewać – pracuje w oparciu o Androida Gingerbread (2.3).

Urządzenie posiada 512MB pamięci RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, aparat o rozdzielczości 2 Mpix, kamerkę 0,3 Mpix, wyjście HDMI, a także baterię o pojemności 4000 mAh pracującą, według zapewnień producenta, do 6-7 godzin.

Cena Ainol Novo 7 będzie wynosiła poniżej 600 złotych (trzeba jednak pamiętać, że oficjalna kwota może się zmienić do czasu rynkowej premiery). Jak wspomniałam wcześniej, ma być dostępny w naszym kraju na przełomie września i października.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona