Tablet Acera za 99 dolarów już niebawem - Tabletowo.pl

Tablet Acera za 99 dolarów już niebawem

Tabletowo.pl Tablet Acera za 99 dolarów już niebawem Acer Nowości Plotki / Przecieki

Przyglądając się jeszcze jakiś czas temu ofercie budżetowych tabletów od topowych producentów, uwagę najbardziej przykuwał produkt ASUSA, kosztujący 199 dolarów – Nexus 7. Ostatnimi czasy wszystko jednak zmierza do jeszcze większego obniżenia cen. Widać to zwłaszcza na przykładzie tajwańskich producentów.

W pierwszym kwartale roku 2013 na rynek wejść ma nowy wyposażony w system Android tablet autorstwa Acera. Prawdopodobnie będzie to bardzo atrakcyjna propozycja, bowiem urządzenie kosztować ma 99 dolarów i oferować procesor MediaTek. Można przypuszczać, iż jest to niejako odpowiedź na doniesienia o tanim, mającym kosztować około 130$ tablecie ASUSA – rywale z Tajwanu nie mogą sobie przecież pozwolić na przewagę konkurencji.

Na razie oprócz detali dotyczących procesora oraz ceny, nie wiemy niczego więcej. Skoro jednak sprzęt ma pojawić się w pierwszej ćwiartce nowego roku, to od razu nasuwa się myśl, że możemy się spodziewać ciekawych targów CES 2013 – na nich właśnie zapewne ujrzymy premierowe pokazy tych tabletów. Kto wie, co jeszcze interesującego zobaczymy przy okazji owego wydarzenia.

Czyżby była mowa o Acerze B1-A71, na którego plotki słyszymy już od dłuższego czasu? A może o jeszcze innym produkcie? O tym przekonamy się już niebawem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona