Tablet Acera z rysikiem za 399 euro w drugim kwartale 2013? | Tabletowo.pl

Tablet Acera z rysikiem za 399 euro w drugim kwartale 2013?

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze nie tak dawno temu korzystanie z urządzeń elektronicznych za pomocą rysików nie było niczym dziwnym. Wraz z popularyzacją ekranów pojemnościowych rozwiązanie to odsunięto w cień. Wróciło jednak głównie dzięki Samsungowi, który postanowił wprowadzić do swoich mobilnych urządzeń z serii Galaxy Note możliwość korzystania ze stylusów na zupełnie innym, nowym, wyższym poziomie. Obecnie umożliwia nie tylko proste obsługiwanie smartfonów i tabletów, ale – dzięki oprogramowaniu Samsunga – pozwala na jego szersze wykorzystanie (nie bez powodu koreański koncern kupił w ostatnim czasie udziały w firmie Wacom). Rysik jest również obecny w tablecie Prestigio MultiPad Note 8.0. A niebawem ma trafić również do zestawu z nadchodzącym urządzeniem Acera.

W sieci pojawiły się świeże spekulacje dotyczące tabletu Acera, który ma pracować pod kontrolą Windows 8 i oferować możliwość obsługi rysikiem. Całość ma kosztować 399 euro i trafić do sprzedaży w drugim kwartale 2013 roku. I to w sumie wszystkie informacje, jakie aktualnie mamy na jego temat. Nie wiemy dosłownie nic odnośnie parametrów technicznych – nawet przekątnej ekranu czy procesora. Sądząc jednak po zapowiadanej cenie, raczej nie możemy się spodziewać wypasionego, high-endowego produktu. Ale przecież nie każdy takiego potrzebuje.

Jedyne, co nam aktualnie pozostaje, to poczekać cierpliwie na jakiekolwiek bardziej szczegółowe informacje na temat nadchodzącego tabletu Acera.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona