Tablet Acer Iconia Tab 7" z Androidem 4.2 i GPS za 599 złotych? - Tabletowo.pl

Tablet Acer Iconia Tab 7″ z Androidem 4.2 i GPS za 599 złotych?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Tablet Acer Iconia Tab 7" z Androidem 4.2 i GPS za 599 złotych? Acer Nowości Plotki / Przecieki

Dzieje się drodzy Państwo, dzieje! 2013 rok zapowiada się niesamowicie interesująco pod względem rozwoju rynku tabletów – i to w dodatku w każdym segmencie: począwszy od najniższej półki cenowej po najwyższą. Do tej pierwszej, zdominowanej przez mniejsze firmy, próbuje dołączyć znany Acer. Najnowszy produkt firmy, o którym dowiadujemy się dzięki ofercie zamieszczonej w X-KOM (nigdzie indziej nie znalazłam informacji na jego temat – może ktoś, coś?) to Acer Iconia Tab 7″ (i nie jest to staruszek Iconia Tab A100). Wyceniony został na jedyne 599 złotych. Co otrzymujemy w zamian?

Na pierwszy ogień wysuwa się obecność 7-calowego wyświetlacza o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, najnowszej wersji systemu operacyjnego Google’a – Android 4.2 Jelly Bean oczywiście z dostępem do Google Play, GPS i Bluetooth. Całość pracuje dzięki dwurdzeniowemu procesorowi MTK 8317 o częstotliwości taktowania 1,2GHz, który wspierany jest przez 512MB RAM.

Do dyspozycji użytkownika oddano 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD. Urządzenie zostało wyposażone także w WiFi 802.11 b/g/n, port microUSB, 3.5 mm jack audio, akcelerometr, kamerkę 0,3 Mpix oraz akumulator o pojemności 3300 mAh. W tablecie nie znajdziemy aparatu oraz wyjścia HDMI. Wymiary: 198 x 126 x 12 mm, waga: 390 g.

Cena Acera Iconia Tab 7″ wynosi 599 złotych. Co o nim sądzicie? Gdyby miał 1GB RAM i lepszą baterię, na pewno byłby bardzo ciekawą alternatywą dla tabletów wschodnich producentów. A tak? Też nią jest, bowiem oferuje zarówno GPS, jak i Bluetooth, czego najczęściej brakuje w budżetowych urządzeniach, a do tego najnowszą wersję systemu. Ciekawe tylko jak to wszystko będzie działało – chętnie sprawdzę, jeśli tylko będzie taka możliwość.

Dzięki Daniel za podesłanie info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona