W T-Mobile znajdziesz teraz sprzęty Xiaomi. Nie, jeszcze nie smartfony | Tabletowo.pl

W T-Mobile znajdziesz teraz sprzęty Xiaomi. Nie, jeszcze nie smartfony

Dołącz do dyskusji 0

Smartfony Xiaomi są w Polsce popularne, ale niełatwo jest im zdobywać rynek w sytuacji, gdy sprzedaż operatorska ogranicza się do sieci Play. Przynajmniej na razie, bo ogłoszenie T-Mobile każe sądzić, że w przyszłym roku coś się w tym temacie zmieni.

Profil Mi Polska na Facebooku poinformował, że w T-Mobile można się już zaopatrzyć w gadżety z logo Mi na obudowie. Na razie są to akcesoria Xiaomi:

  • ładowarka samochodowa Mi Car Charger,
  • słuchawki Mi Piston in ear,
  • smartopaska Mi Band 2.

Cen na razie nie opublikowano, ale nie spodziewałbym się okazji stulecia. Ich poziom w salonach operatorów sieci komórkowych zwykle nie odbiega od cen oficjalnych dystrybutorów.

W sieci sklepów T-Mobile znajdziecie niektóre z naszych produktów.

Opublikowany przez Mi Polska na 20 grudnia 2017

Lista urządzeń jest krótka, ale bardziej chodzi o symboliczny wymiar tej zmiany. Dotąd sprzęty Xiaomi były dostępne tylko w wolnej sprzedaży – w stacjonarnych sklepach z elektroniką, w Mi Centre lub przez internet, choćby w oficjalnym sklepie Xiaomi na Allegro. Smartfony tego producenta można kupić również w salonach sieci komórkowej, ale tylko u jednego operatora – Play. Rozszerzenie działalności o kolejnych operatorów było kwestią czasu, gdyż taka wyłączność nie mogła trwać długo.

I oto jest – pierwszy zwiastun tego, u kogo najprawdopodobniej zobaczymy smartfony Xiaomi w przyszłym roku. Trudno powiedzieć, czy T-Mobile wystartuje z ofertą samodzielnie, czy też możliwość sprzedaży telefonów tej firmy odblokuje się też przed innymi operatorami. Jedno jest pewne: dzięki obecności urządzeń Xiaomi w salonach sieci komórkowych, popularność tej marki w Polsce jeszcze bardziej wzrośnie.

źródło: Mi Polska dzięki gsmmaniak

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona