Prezenty T-Mobile na ostatnie dni wakacji: 10 GB darmowego internetu i 100 zł zniżki na smartfony

Wakacje wkrótce dobiegną końca, o czym zapewne nawet nie chcą myśleć młodzi ludzie, którzy od września (nie) pójdą do szkół. Ostatni wakacyjny weekend trzeba odpowiednio spędzić, a T-Mobile w tym pomaga, przyznając wszystkim klientom darmowy pakiet 10 GB internetu.

10 GB internetu za darmo od T-Mobile

Niezależnie od tego, czy w T-Mobile korzystamy z oferty na kartę, czy mamy numer w MIX-ie, darmowy pakiet 10 GB się nam po prostu należy. Jak go aktywować?

Będzie to możliwe, jeśli do końca miesiąca wyślemy SMS o treści „TAK” na numer:

  • 80401 – w przypadku użytkowników T-Mobile na kartę
  • 80404 – w przypadku klientów oferty MIX

Promocja zaczyna się jutro, 29 sierpnia i potrwa do 31 sierpnia. W tym czasie można wysyłać SMS-y. Pakiet będzie ważny przez 7 dni od momentu aktywacji i da się z niego skorzystać tylko raz.

Ponieważ z promocji wyłączeni są „abonamentowcy”, mogą skorzystać z vouchera na tańszy smartfon.

Voucher na tańsze smartfony w T-Mobile

Przy okazji akcji Happy Fridays, T-Mobile przygotował także inny upominek. Ponieważ darmowe gigabajty można odebrać z okazji zakończenia wakacji, zamiast dodatkowego pakietu internetowego, Magentowi oddają klientom 100-złotową zniżkę na smartfony dostępne w abonamentowej taryfie T na 24 miesiące w opcji S, M i L.

Voucvher można odebrać w aplikacji Mój T-Mobile (do 30 sierpnia) , i zrealizować w dowolnym kanale sprzedaży: sklepie internetowym t-mobile.pl, sklepach stacjonarnych, autoryzowanych punktach sprzedaży lub poprzez infolinię. Opcjonalnie można wysłać SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800.

Rabat należy wykorzystać do środy 2 września do końca dnia.