Coś dla kierowców: nowe ładowarki samochodowe ze zintegrowanym kablem, szybkim ładowaniem i Bluetooth

Praktyczna, wytrzymała i – przede wszystkim – szybka ładowarka samochodowa dla smartfona to skarb. Platinet wprowadził właśnie do sprzedaży trzy modele z różnych półek cenowych, które mogą zainteresować osoby poszukujące tego typu gadżetu do gniazda zapalniczki w aucie. Oprócz tego mamy też propozycję jednej ładowarki ściennej.

Przejdźmy więc do zaprezentowania kolejnych modeli ładowarek, jako że nie ma ich tak mało.

Reklama

PLATINET PLCRRT2

To ładowarka samochodowa, w której użyto obracanego modułu ze złączami USB. Dzięki takiej regulacji kable nie będą musiały wychodzić z ładowarki pod jakimś dziwnym kątem – no, chyba, że tak zdecydujemy.

Maksymalne natężenie prądu wynosi 4,8 A, dzięki czemu telefony powinny ładować się szybciej. Akcesorium potrafi zidentyfikować podłączone urządzenie i dostosowuje do niego napięcie prądu, dzięki czemu nie trzeba się martwić o „przeładowanie” smartfona.

Cena: 29,99 zł.

PLATINET PLCRRTC / PLCRRCC

Podczas gdy poprzedni model ładowarki nie dysponował własnym okablowaniem, tak powyższe modele mają zintegrowany kabel ładujący ze złączem USB typu C lub microUSB. Oprócz tego, da się podłączyć jeszcze jedno urządzenie dzięki dodatkowemu gniazdu USB.

Wersja ze złączem USB typu C (PLCRRTC) kosztuje 29,99 zł, zaś ze złączem microUSB (PLCRRCC) – 24,99 zł.

PLATINET PLCURTC / PLCURMC

W tym wypadku mamy do czynienia z ładowarką ścienną wyposażoną w zintegrowany kabel i dwa dodatkowe porty USB. Dostępne są dwie wersje: z USB typu C (PLCURTC) za 39,99 zł oraz z microUSB (PLCURMC) za 37,99 zł.

PLATINET PLCRBT2

Ten model ładowarki wyróżnia się dwoma portami ładowania oraz zintegrowanym bezprzewodowym zestawem słuchawkowym. Akcesorium ma dedykowany slot na słuchawkę, przez który odbywa się bezprzewodowe jej ładowanie.

Cena ładowarki z zestawem Bluetooth PLCRBT2 wynosi 79,90 zł.

Wszystkie powyższe ładowarki można kupić w sklepie internetowym producenta, bez ponoszenia kosztów dostawy.

 

źródło: materiały prasowe