Szybki konkurs: do wygrania bilety na Avengers: Czas Ultrona i oryginalne koszulki

Weekend, ładna pogoda, błogie lenistwo… czego chcieć więcej? Z Samsung Polska postanowiliśmy jeszcze bardzo umilić Wam ten niedzielny dzień i zaprosić do udziału w szybkim i prostym konkursie. Tematem przewodnim najnowszy amerykański film science fiction powstały na bazie komiksów Marvela, mianowicie Avengers: Czas Ultrona.

Reklama

Do wygrania:

  • 6 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu Avengers: Czas Ultrona, który odbędzie się 5 maja o godzinie 19 – trzy zaproszenia do Łodzi (Cinema City Manufaktura) i trzy do Krakowa (Cinema City Bonarka),
  • 4 oryginane koszulki Avengers Marvela.

Mamy dziesięć nagród, zatem powędrują one do dziesięciu różnych osób. Zasady są proste.

Aby zgarnąć bilety na przedpremierowy pokaz filmu wystarczy:

  • skomentować ten wpis – pierwsza osoba z Łodzi i pierwsza z Krakowa wygrywa podwójne zaproszenie (warunkiem jest podanie prawidłowego adresu e-mail komentując wpis tak, żebym mogła się z Wami skontaktować),
  • wysłać mejla na adres [email protected] w treści wpisując miasto, w którym chcecie się wybrać do kina – wygrywa, jak wyżej, pierwsza osoba z Łodzi i pierwsza z Krakowa,
  • napisać post na Twitterze z treścią: „Avengers: Czas Ultrona” wraz ze wzmianką @KatarzynaPura i @Tabletowopl i miastem, w którym chcecie się wybrać do kina – kto pierwszy, ten lepszy.

Pamiętajcie, że w konkursie o bilety udział może wziąć osoba niepełnoletnia pod warunkiem, że na seansie pojawi się z dorosłym opiekunem.

Aby wygrać jedną z czterech koszulek należy:

  • odpowiedzieć na pytanie: jak brzmi oryginalny tytuł filmu i kto go wyreżyserował, jak również uzasadnić, w maksymalnie 500 znakach, który bohater komiksów Marvela jest Ci najbliższy i dlaczego.

Konkurs o koszulki trwa do północy w poniedziałek, tj. 28 kwietnia. Ze zwycięzcami skontaktuję się za pośrednictwem poczty e-mail we wtorkowe przedpołudnie. Warunkiem otrzymania nagród jest odpowiedź na tą wiadomość z podaniem swoich danych adresowych do końca dnia (tj. 29 kwietnia).