Czy serwery wytrzymają? X-kom planuje szybką wyprzedaż Xiaomi Mi A2, 100 złotych taniej niż normalnie | Tabletowo.pl

Czy serwery wytrzymają? X-kom planuje szybką wyprzedaż Xiaomi Mi A2, 100 złotych taniej niż normalnie

Dołącz do dyskusji 0

Obecnie w Polsce na rynku smartfonów o klienta zaciekle walczą trzy firmy: Samsung, Huawei i Xiaomi. Oprócz tego o uwagę potencjalnych nabywców rywalizują różne sklepy. Dzięki temu od czasu do czasu mamy dostęp do niezłych ofert na urządzenia z różnych półek cenowych. Do ciekawej promocji przymierza się właśnie x-kom.

Xiaomi Mi A2 do sprzedaży trafi oficjalnie we wrześniu, ale niecierpliwi będą mieli możliwość upolowania swojego egzemplarza już niebawem, do tego 100 zł taniej niż zapowiadano. Regularna cena za ten model w wersji 4 GB/64 GB, obowiązująca w przedsprzedaży w przyszłym miesiącu to 1399 zł. Z kolei w szybkiej wyprzedaży x-komu będzie można dostać ten telefon za 1299 złotych.

Jest jednak jeden haczyk – kupić go będzie tam można tylko w poniedziałek 13.08. Sprzedaż startuje o 11:00 i potrwa krótko, bo do wyczerpania zapasów.

To powinna być dobra wiadomość dla wszystkich, którzy rozważają zakup Xiaomi Mi A2. Telefon będzie można kupić w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej i złotej.

To ciekawe, że właśnie x-kom jest operatorem tego wydarzenia. W końcu to właśnie przez ten sklep przedwcześnie poznaliśmy ceny Xiaomi Mi A2. Zastanawia też, czy infrastruktura informatyczna udźwignie ciężar błyskawicznej wyprzedaży. Podczas ubiegłorocznego Czarnego Piątku w x-kom wielu użytkowników miało problem z dostaniem się na strony najbardziej korzystnych promocji. Jeszcze świeżo w pamięci mamy także niecodzienną promocję Honora na Allegro, gdzie model 7C można było dostać za 1 zł. Jak można się było łatwo domyślić, serwery sklepu nie wytrzymały obciążenia i przez jakiś czas osoby chcący skorzystać z okazji, nie mogły wczytać odpowiadającej jej strony.

Promocja przygotowana przez x-kom nie jest może aż tak sensacyjna – wszak chodzi o wcześniejszy zakup urządzenia, którego polską premierę sklepową planuje się na wrzesień, a cena jest niższa „tylko” o 100 złotych, ale i tak zainteresowanie będzie pewnie spore.

Zegary odliczające dni, minuty i godziny do szybkiej sprzedaży już ruszyły na stronach x-komu. Oczywiście każdemu zainteresowanemu życzymy szczęścia podczas akcji. Może się przydać.

To będzie bardzo często polecany smartfon – Xiaomi Mi A2 debiutuje w Madrycie

źródło: materiały prasowe

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona