Szybka promocja na AliExpress: Ulefone Power 3 i Power 3S taniej w oficjalnym sklepie producenta | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Szybka promocja na AliExpress: Ulefone Power 3 i Power 3S taniej w oficjalnym sklepie producenta

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli interesują nas smartfony z dużymi bateriami, ale jednocześnie nie chcemy zaopatrywać się w jakiegoś telefonicznego brzydala, warto przyjrzeć się ofercie Ulefone. Trwa promocja, podczas której dwa modele tego producenta, charakteryzujące się dużymi bateriami, można kupić znacznie taniej.

Jak wygląda sprawa z pojemnością akumulatorów we wspomnianych smartfonach? Ulefone Power 3 dysponuje ogniwem 6080 mAh, zaś Power 3S ma baterię 6350 mAh. Taki zapas może zapewnić nawet do 4 dni działania na jednym przebiegu. Dzięki technologii szybkiego ładowania (5V/3A) każdemu z modeli można uzupełnić braki w energii w mniej niż 2 godziny.

Urządzenia nie mają się czego wstydzić, jeśli chodzi o specyfikację. Pod maską modelu Power 3 pracuje procesor Helio P23, w połączeniu z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej (którą można rozszerzyć kartą microSD o kolejne 256 GB). Urządzenie wyposażone jest w podwójny aparat przedni, z matrycami 13 Mpix i 5 Mpix z systemem rozpoznawania twarzy oraz podwójny aparat główny (21 Mpix + 5 Mpix). Na pleckach Power 3 znajduje się też czytnik linii papilarnych. Sprzęt pracuje „na start” z Androidem 7.1 Nougat na pokładzie, ale w marcu telefon powinien otrzymać aktualizację do Androida Oreo 8.1.

Ulefone Power 3S oferuje taką samą specyfikację, co Power 3, a jedynymi różnicami jest zastosowanie 4 GB RAM oraz innych matryc aparatu głównego – 16 Mpix oraz 5 Mpix.

Ulefone Power 3 kosztuje po obniżce ceny 219,99 dolarów, zaś Ulefone Power 3S – 179,99 dolarów. Promocja potrwa tylko tydzień, więc sprawę zakupu warto przemyśleć „na dniach”. >Tutaj< macie link do oficjalnego sklepu Ulefone na AliExpress.

Wpis powstał przy współpracy z Ulefone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona