Jeśli dużo jeździsz, ta szybka ładowarka samochodowa na USB-C może cię zainteresować

Dla wielu ludzi to codzienność – wyjść z domu z więcej niż jednym urządzeniem mobilnym przy sobie. Smartfony, tablety, hybrydy, ultrabooki – to wszystko potrzebuje prądu, żeby naładować baterię. Czasem o tym zapominamy i jedynym ratunkiem może okazać się ładowanie sprzętu w podróży. Wtedy przydatnym gadżetem jest szybka ładowarka samochodowa.

Reklama

Firma ADAM zaprezentowała ładowarkę samochodową CASA CO³Ma ona zarówno port ładowania USB typu C, jak i dwa porty USB-A. Dzięki temu, że portów jest więcej, można ładować kilka urządzeń jednocześnie. Przydatne, zwłaszcza, jeśli mamy w zwyczaju zabierać ze sobą pasażerów, którzy wiecznie kłócą się o to, kto pierwszy będzie ładował swojego smartfona.

Cechą wyróżniającą CASA CO³ jest obecność technologii QuickCharge 3.0, dzięki której nasze urządzenie mobilne naładujemy szybciej (a wiadomo, jak wolno potrafią to robić niektóre ładowarki samochodowe). Sprzęt pozostaje zgodny z QuickCharge 2.0, także jeśli nasze urządzenie obsługuje ten standard szybkiego ładowania, nawet krótkie przejazdy mogą być dla nas wybawieniem, gdy bateria pada.

Obudowa ładowarki wykonana jest z czarnego poliwęglanu, także powinna pasować do większości samochodowych wnętrz – tak na wypadek, gdyby ktoś miał wysokie wymagania estetyczne. Na akcesorium przypada rok gwarancji. Można je nabyć w tajwańskim sklepie ADAM, za 29.99 euro.

 

źródło: materiały prasowe