Jeśli dużo jeździsz, ta szybka ładowarka samochodowa na USB-C może cię zainteresować 17

Jeśli dużo jeździsz, ta szybka ładowarka samochodowa na USB-C może cię zainteresować

Dla wielu ludzi to codzienność – wyjść z domu z więcej niż jednym urządzeniem mobilnym przy sobie. Smartfony, tablety, hybrydy, ultrabooki – to wszystko potrzebuje prądu, żeby naładować baterię. Czasem o tym zapominamy i jedynym ratunkiem może okazać się ładowanie sprzętu w podróży. Wtedy przydatnym gadżetem jest szybka ładowarka samochodowa.

Firma ADAM zaprezentowała ładowarkę samochodową CASA CO³Ma ona zarówno port ładowania USB typu C, jak i dwa porty USB-A. Dzięki temu, że portów jest więcej, można ładować kilka urządzeń jednocześnie. Przydatne, zwłaszcza, jeśli mamy w zwyczaju zabierać ze sobą pasażerów, którzy wiecznie kłócą się o to, kto pierwszy będzie ładował swojego smartfona.

Cechą wyróżniającą CASA CO³ jest obecność technologii QuickCharge 3.0, dzięki której nasze urządzenie mobilne naładujemy szybciej (a wiadomo, jak wolno potrafią to robić niektóre ładowarki samochodowe). Sprzęt pozostaje zgodny z QuickCharge 2.0, także jeśli nasze urządzenie obsługuje ten standard szybkiego ładowania, nawet krótkie przejazdy mogą być dla nas wybawieniem, gdy bateria pada.

Jeśli dużo jeździsz, ta szybka ładowarka samochodowa na USB-C może cię zainteresować 18

Obudowa ładowarki wykonana jest z czarnego poliwęglanu, także powinna pasować do większości samochodowych wnętrz – tak na wypadek, gdyby ktoś miał wysokie wymagania estetyczne. Na akcesorium przypada rok gwarancji. Można je nabyć w tajwańskim sklepie ADAM, za 29.99 euro.

 

źródło: materiały prasowe