Szukasz pomysłu na prezent komunijny? Zerknij na Huawei Mate 10 Lite za 999 złotych lub inny sprzęt w ramach „majówki z Tabletowo” w x-kom | Tabletowo.pl

Szukasz pomysłu na prezent komunijny? Zerknij na Huawei Mate 10 Lite za 999 złotych lub inny sprzęt w ramach „majówki z Tabletowo” w x-kom

Dołącz do dyskusji 0

„I wtedy przyszedł maj…” – zanim się obejrzeliśmy, kwiecień minął bezpowrotnie, zostawiając nas w szponach maja, który nierozerwalnie łączy się z majówką (w tym roku wyjątkowo długą i pogodną!) oraz Pierwszą Komunią Świętą. Jeśli zostawiliście zakupy związane z prezentami dla najbliższych na ostatnią chwilę, mamy dla Was kilka propozycji zakupowych, które mogą okazać się ciekawe. Co więcej, mamy też dedykowany kod rabatowy, dzięki któremu możecie zaoszczędzić do 200 złotych, robiąc zakupy zaprzyjaźnionym sklepie w x-kom! Dzięki niemu możecie kupić m.in. Huawei Mate 10 Lite za 999 złotych!

Zacznijmy od smartfonów. Tak sobie umyśliliśmy, że podziałamy z rabatem z x-kom na te modele, które faktycznie dobrze sprawdziłyby się w rękach dzieci, czyli – nie oszukujmy się – mniej wymagających odbiorców. Na liście znalazło się siedem propozycji od Huawei, Honora i Nokii, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Kod jest bardzo prosty, brzmi „majowkaztabletowo” i wystarczy go podać podczas składania zamówienia.

Wykorzystując nasz kod możecie zaoszczędzić na następujących smartfonach od 50 do 200 złotych. Ich ceny po rabacie kształtują się następująco (i, co ważne!, są najniższe na rynku!):

  • Mate 10 Lite (czarny lub niebieski): 999 złotych (200 złotych taniej),
  • Honor 6X (złoty): 599 złotych (100 złotych taniej),
  • Huawei Y6 PRO: 299 złotych (100 złotych taniej),
  • Huawei P9 Plus: 1399 złotych (100 złotych taniej),
  • Nokia 6 dual SIM: 699 złotych (100 złotych taniej),
  • Huawei P Smart (niebieski, czarny lub złoty): 899 złotych (50 złotych taniej),
  • Nokia 5 dual SIM: 499 złotych (50 złotych taniej).

Kod rabatowy „majowkaztabletowo” na powyższe produkty jest ważny do 6 maja 2018 roku włącznie.

Ale to nie koniec promocji, jakie aktualnie obowiązują w x-kom. W dalszym ciągu z kodem „komunia” możecie kupić inne smarfony warte uwagi sporo taniej niż standardowo. Wśród nich warto wymienić Huawei P20 Pro za 3299 złotych (wszędzie indziej, z racji nowości, 3499 złotych), Huawei P20 za 2549 złotych (obniżka z 2699 złotych) oraz Moto X4 za 1299 złotych (zamiast 1498 złotych). Lista produktów w tej ofercie jest oczywiście dużo dłuższa, a znajdziecie ją tutaj.

Osoby zainteresowane gamingiem z kolei powinna zainteresować dedykowana oferta na sprzęt dla graczy (kod: gaming2018). Wśród przecenionych produktów między innymi klawiatura ASUS ROG Horus GK2000 za 699 złotych czy myszka Logitech G502 za 239 złotych. Pełną listę objętą promocją, która trwa do 4 maja, znajdziecie na stronie x-kom.

Jak widzicie, propozycji sprzętu jest sporo, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Niekoniecznie z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Ale przecież każdy pretekst jest dobry ;)

Wpis powstał przy współpracy z x-kom

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona