Rusza szósta edycja akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami – włączajcie swoje Endomondo! | Tabletowo.pl

Rusza szósta edycja akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami – włączajcie swoje Endomondo!

Dołącz do dyskusji 0

W najbliższą niedzielę, 24 czerwca 2018 roku, wystartuje 6. edycja akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Cel jest taki, aby uzbierać kolejny, szósty już milion złotych, który zostanie przekazany na rehabilitację podopiecznych fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Pogoda dopisuje od dawna, więc aż chce się wychodzić z domu. Teraz jednak motywacja do poruszania się będzie podwójna, ponieważ dzięki swojej aktywności fizycznej, w ramach T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, można pomóc niepełnosprawnym ruchowo podopiecznym fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Wystarczy tylko pobrać, zainstalować i uruchomić aplikację Endomondo oraz dołączyć do rywalizacji o nazwie „Pomoc Mierzona Kilometrami” na swoim smartfonie.

Tegoroczna, szósta już edycja akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami nosi hasło przewodnie „Każdy kilometr ma znaczenie”. Za każdym razem cel jest jednak ten sam – uzbierać jak najwięcej pieniędzy dla fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Dzięki tej inicjatywie, dotychczas pomoc otrzymało ponad 1400 podopiecznych – pieniądze zostały przeznaczone, m.in. na rehabilitację i zakup wózków inwalidzkich. Do tego przekazano również okrągły milion złotych na dofinansowanie budowy Kliniki Rehabilitacji przy Instytucie Matki i Dziecka w Łodzi.

Czy trzeba więcej argumentów, aby przekonać do przyłączenia się do akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami? Nie sądzę. Jak więc można pomóc? Wystarczy pobrać i zainstalować na smartfonie z Androidem lub iOS aplikację Endomondo, a następnie ją uruchomić, dołączyć do rywalizacji o nazwie „Pomoc Mierzona Kilometrami” i po prostu wyjść z domu. Rodzaj aktywności nie ma żadnego znaczenia, liczy się po prostu ruch.

Akcja podzielona będzie na 7 etapów – w każdym z nich przed uczestnikami zostanie postawione „kilometrowe zadanie”. Wyniki poszczególnych etapów na koniec będą zsumowane i zamienione na pieniądze. Im więcej kilometrów zrobią wszyscy uczestnicy, tym więcej pieniędzy trafi do podopiecznych fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Pamiętajcie, akcja startuje w najbliższą niedzielę, 24 czerwca 2018 roku!

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona