etui HAMMER CASE (fot. HAMMER)

Dedykowane akcesoria marki HAMMER zrobią ze smartfonów Samsunga, Apple i Huawei „pancerniaki”

Marka HAMMER do tej pory specjalizowała się w produkcji telefonów i smartfonów typu rugged, czyli we wzmocnionej, pyło- i wodoszczelnej obudowie. Właśnie postanowiła jednak rozszerzyć swoją ofertę o dedykowane akcesoria, ale – co ciekawe – nie do swoich własnych urządzeń, a do sprzętów konkurencji. Dokładniej Samsunga, Apple i Huawei.

Smartfony są bardzo podatne na uszkodzenia. Większość użytkowników nie chce jednak kupować urządzeń typu rugged, ponieważ charakteryzują się one dość „oryginalnym” wzornictwem, które nie wszystkim się podoba. Do tego takie sprzęty są duże i ciężkie, więc właścicielom „klasycznych inteligentnych telefonów” nie pozostaje nic, jak tylko w jakiś sposób chronić swoją własność.

Reklama

Najczęstszą i właściwie najlepszą metodą są akcesoria. Jeśli więc HAMMER nie może przekonać wszystkich do zakupu smartfonów ze swojego portfolio, to postanowił stworzyć dedykowane etui i szkła do urządzeń konkurencji, a dokładniej tych z oferty Samsunga, Apple i Huawei.

W oficjalnym sklepie internetowym marki dostępnych jest 15 szkieł i etui, idealnie dopasowanych do modeli Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy J4 2018, Samsung Galaxy J6 2018, Samsung Galaxy J8 2018, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7, Huawei P20, Huawei P20 Lite, Huawei P10, Huawei P10 Lite, Huawei Y5 2018 i Huawei Y6 2018.

HAMMER GLASS ma osiem warstw, grubość 0,3 mm i specjalnie zaokrąglone brzegi 3D, które zapewniają lepsze przyleganie i mniejszą podatność na odklejanie na krawędziach. Do jego produkcji wykorzystywane jest japońskie szkło Ashai. Propozycja marki HAMMMER charakteryzuje się też twardością 9H (w skali twardości Mohsa) i powłoką nano, chroniącą przed pozostawianiem odcisków palców. Producent deklaruje, że szkło nie wpływa w znaczący sposób na reakcję ekranu na dotyk i jakość wyświetlanych kolorów.

HAMMER CASE to z kolei dwuwarstwowe etui – wierzchnia część wykonana jest wytrzymałego tworzywa, zaś wnętrze z materiału elastycznego TPU. Etui zachodzi również na krawędzie, dzięki czemu chroni także wyświetlacz od bezpośredniego zderzenia z ziemią w razie upadku na ekran.

HAMMER CASE (fot. HAMMER)

Przeważająca część etui i szkieł kosztuje 49,90 złotych. Wyjątek stanowią szkła do iPhone’ów, za które trzeba zapłacić 54,90 złotych. Etui kupicie >tutaj<, natomiast szkła >tutaj<.

Źródło: informacja prasowa, HAMMER, HAMMER