Szczęśliwego 2013 roku! - Tabletowo.pl

Szczęśliwego 2013 roku!

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Szczęśliwego 2013 roku! Nowości

Moi drodzy,

pożegnaliśmy właśnie kolejny tabletowy rok, który dla nas, ekipy Tabletowo.pl, był bardzo udany. Dla jednych było to ledwie kilka dni spędzonych z nami, dla innych – kilka miesięcy, a jeszcze inni czytają nas od początku istnienia (już ponad 2,5 roku!). Wszystkim, bez wyjątku, bardzo dziękuję w imieniu swoim, jak i redaktorów, za to, że jesteście z nami. Że czytacie nasze wpisy, komentujecie i krytykujecie – bardzo nas cieszy, że nie jesteście biernymi czytelnikami.

Wielokrotnie udowodniliście już, że możemy liczyć na bardzo interesujące, owocne dyskusje w komentarzach dotyczące tematów okołotabletowych. A nawet, gdy się ze sobą gdzieś tam nie zgadzamy i nasze opinie są całkowicie różne, możemy liczyć na zrozumienie i przyjęcie tego faktu z szacunkiem, bez zbędnego wyzywania się i bluzgania, co, niestety, jest nagminnym zjawiskiem w sieci. Bardzo Wam za to dziękujemy! I oczywiście, bardzo egoistycznie, prosimy o więcej – bądźcie z nami jak najdłużej! ;)

Wierzę, że ta trzynastka w roku będzie dla nas wszystkich szczęśliwa. Czego zarówno Czytelnikom, jak i wszystkim Redaktorom, serdecznie życzę.

Szczęśliwego Nowego Roku! Bawcie się dobrze! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona