System iOS zaktualizowany do wersji 7.0.4 (poprawki błędów) - Tabletowo.pl

System iOS zaktualizowany do wersji 7.0.4 (poprawki błędów)

Dołącz do dyskusji 0

Dość niespodziewanie dzisiejszego wieczoru firma Apple udostępniła najnowszą wersję swojego systemu operacyjnego, iOS 7.0.4. Jeśli spodziewacie się istotnych zmian i nowości, rozczaruję Was. W grę wchodzą wyłącznie poprawki błędów.

W komunikacie o dostępności aktualizacji, który wyskoczył na ekranie testowego iPada Air, mogłam przeczytać, że wprowadza ona jedynie:

Poprawki błędów, w tym błędu, który mógł rozłączać połączenia FaceTime niektórych użytkowników oraz udoskonalenia

Aktualizacja waży niewiele, bo jedyne 34,9MB. Dostępna jest w trybie OTA (over the air), czyli bez potrzeby podłączania tabletu do komputera. Jeśli nie otrzymaliście automatycznego powiadomienia, zajrzyjcie do ustawień ogólnych sprzętu i tam kliknijcie na „uaktualnienia”. Proces aktualizacji trwa dosłownie chwilę, po czym następuje ponowne uruchomienie.

Najnowszą wersję systemu Apple skierowało do następujących urządzeń: iPada drugiej, trzeciej i czwartej generacji, iPada mini, iPada Air, smartfonów iPhone: 4, 4S, 5, 5C i 5S oraz iPoda piątej generacji.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona