Syberia już dostępna w Google Play | Tabletowo.pl

Syberia już dostępna w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

285547.1[1]

Benoit Sokal to belgijski rysownik i projektant gier komputerowych, którego dzieła dawno już zdążyły zapisać się złotymi zgłoskami w historii elektronicznej rozrywki. Najpopularniejsze z nich, Syberia, zadebiutowało na komputerach osobistych w 2002 roku, by ponad dekadę później przeżyć swoją drugą młodość na urządzeniach z systemem iOS. Teraz ten kultowy tytuł trafił wreszcie na tablety działające pod kontrolą systemu Android.

W odróżnieniu od wspomnianej wcześniej wersji z App Store, w której grę podzielono na kilka płatnych epizodów, wersja, którą znajdziemy w Google Play, stanowi pełną przygodę. Wcielamy się tu w Kate Walker, młodą amerykańską prawniczkę zajmującą się sprawą przejęcia europejskiej fabryki zabawek. Pozornie prosta sprawa dość szybko jednak komplikuje się, dając początek jednej z najciekawszych podróży w historii gier komputerowych. Warto również wspomnieć o tym, iż w sierpniu zeszłego roku firma Microids ogłosiła, iż scenariusz długo wyczekiwanej trzeciej części gry został już ukończony, co oznacza, że możemy spodziewać się jej premiery nawet w tym roku (chociaż bardziej prawdopodobny wydaje się 2015).

Gra Syberia dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie Google Play za kwotę 18,49 zł.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona