Swing Copters – nowa gra twórcy Flappy Bird już dostępna w App Store i Google Play | Tabletowo.pl

Swing Copters – nowa gra twórcy Flappy Bird już dostępna w App Store i Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Flappy Bird to tytuł, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Całkiem niedawno niezdrowa fascynacja tą amatorską produkcją ogarnęła bowiem  niemal cały świat, a wizerunek jej nieporadnego bohatera gościł we wszystkich serwisach informacyjnych, nawet tych nie mających nic wspólnego z elektroniczną rozrywką.

Dziś w App Store zadebiutowało natomiast Swing Copters – kolejne dzieło twórcy Flappy Bird, będące jednocześnie duchowym spadkobiercą wspomnianego hitu. Zasadniczo mamy tu więc do czynienia z tą samą formułą  podaną w lekko zmodyfikowanej formie. Nasza kontrola nad postacią nadal ogranicza się więc do obłąkańczego stukania palcem w ekran tabletu, które w tym przypadku odpowiedzialne jest za zmianę kierunku lotu naszego bohatera. Żadnym zmianom nie uległ za to cel gry, który ponownie polega tu na omijaniu przeszkód. Po swoim poprzedniku Swing Copters odziedziczył również archaiczną oprawę graficzną i przesadnie wysoki poziom trudności.

Gra dostępna jest w App Store i Google Play za darmo, a jedyna dostępna mikropłatność kosztuje 0,89 euro i usuwa z niej wszystkie reklamy.

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona