Swiftkey i Swiftkey Tablet przecenione w Google Play

Reklama

Śpieszę donieść Wam o bardzo ciekawej promocji, która pojawiła się dziś w Sklepie Play. Jedna z najlepszych klawiatur dla Androida, Swiftkey, została przeceniona i można nabyć ją w znacznie niższej cenie, niż miało to miejsce jeszcze jakiś czas temu.

Swiftkey zarówno w wersji dla smartfonów, jak i tabletów, kosztuje na co dzień kilkanaście złotych. Klawiatura jest – nie ma co ukrywać – świetnym rozwiązaniem, jeśli pisać chcemy dużo i szybko. Jej bardzo rozbudowany słownik, możliwość uczenia się z konta na Facebooku, Twitterze czy na blogu oraz opcja pisania gestami to tylko nieliczne z jej wielu pozytywów. Muszę przyznać, że właśnie na niej zdarzyło mi się popełnić dwa pierwsze odcinki Felietonowa, które mam nadzieję w najbliższym czasie uda mi się znowu dla Was napisać. Jeśli lubicie pisać, to warto zapłacić – słowo redaktora ;)

Program kosztuje w promocji 2,99 PLN, co oznacza że możecie go mieć za równowartość napoju gazowanego, paczki chipsów czy puszki piwa. Taka okazja, by wspomóc twórców oraz wreszcie zrezygnować z piractwa (tak, wiemy przecież ile osób korzysta ze sklepów podziemia) może się szybko nie powtórzyć. Jeśli więc macie chwilkę, to śpieszcie do Play Store. Program znajdziecie tutaj (smartfony) i tutaj (tablety).

Miłych zakupów! :)