Swift i-Touch – ciekawa hybryda netbooka i tabletu

Swift i-Touch

Reklama

Hybrydowe urządzenia łączące w sobie netbooki z tabletami coraz częściej pojawiają się na rynku. Ostatnio mieliśmy styczność między innymi z Asus Eee PC T101MT, Lenovo IdeaPad S10-3t czy Gigabyte TouchNote. Dziś poznajemy kolejny netbooko-tabletSwift i-Touch.

Urządzenia można używać zarówno jako netbooka (z normalną klawiaturą), jak i tabletu – w momencie, gdy ekran jest złożony. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich potrzebujących małego, mobilnego sprzętu, którego można wykorzystać na wiele sposobów.

hybryda netbooka i tabletu

Specyfikacja Swift i-Touch zawiera między innymi procesor Intel Atom N450 o zegarze 1,66GHz, 1GB pamięci RAM oraz 10,1-calowy wyświetlacz dotykowy, pojemnościowy, obsługujący multitouch. Nie obyło się także bez dysku pamięci o pojemności 320GB, WiFi, kamerki internetowej o rozdzielczości 1,3 Mpix oraz, opcjonalnie, 3G. Urządzenie jest kontrolowane przez system Windows 7 Starter Edition.

Niestety, Swift i-Touch dostępny będzie jedynie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Cena urządzenia to 450 dolarów, czyli ok. 1500 złotych.

Źródło