PlayStation Plus na rok PS Plus Promocja

Święto graczy PlayStation startuje już jutro! Do wygrania atrakcyjne nagrody, nie tylko wirtualne

Począwszy od poniedziałku, 24 lutego, uczestnicy święta graczy PlayStation mogą, poprzez samo granie w ulubione produkcje, walczyć o atrakcyjne nagrody, a jako że w społeczności siła, im więcej graczy weźmie udział, tym szybciej otrzymają nagrody.

Jak informuje producent konsoli, święto graczy wymyślono po to, by uhonorować ponad 100 milionów graczy, którzy zdecydowali się nabyć konsolę PlayStation 4 i oddawać multimedialnej rozrywce właśnie przy pomocy sprzętu od Sony. Teraz wspólnie, jako społeczność, dostają możliwość powalczenia o ciekawe, wirtualne upominki, a dla szczęśliwców przygotowano również nagrody rzeczowe.

By wziąć udział w święcie graczy wystarczy zarejestrować się na podanej stronie internetowej, a następnie po prostu grać, by razem z innymi posiadaczami konsoli Sony zrealizować cele konkursu. Ten podzielony został na 3 etapy:

  • etap I (od 24 lutego) – 125 tysięcy rozegranych gier, 500 tysięcy zdobytych trofeów, nagroda: okolicznościowy motyw i awatar PSN,
  • etap II (po zakończeniu I etapu) – 375 tysięcy rozegranych gier, 1,5 miliona zdobytych trofeów, nagroda: pięć awatarów PSN,
  • etap III (po zakończeniu II etapu) – 675 tysięcy rozegranych gier, 2,7 miliona zdobytych trofeów, nagroda: okolicznościowy motyw dynamiczny PSN.

Jak wspomniałem wcześniej, na wybranych szczęśliwców czekają również nagrody rzeczowe. By o nie powalczyć, należy udzielić odpowiedzi na pytanie, które zostanie opublikowane 17 marca o godzinie 12:00. Osoby, które odpowiedzą prawidłowo, powalczą o jedną z nagród konkursowych: platynowe trofeum z wygrawerowanym identyfikatorem PSN, doładowanie PlayStation Store o kwotę 380 zł oraz kody na wybrane gry.

Społeczność graczy PS4 jest naprawdę duża, dlatego realizacja poszczególnych etapów konkursu nie powinna stanowić żadnego problemu, a w zamian za to na koncie gracza pozostanie pamiątka, która będzie przypominać o tym ciekawym wydarzeniu.

Wszystkim graczom PlayStation życzymy mile spędzonego czasu z ulubionymi produkcjami, a wybranym szczęśliwcom już teraz gratulujemy sięgnięcia po konkursowe nagrody. Wypada również pochwalić PlayStation Polska za ciekawą inicjatywę, zmierzającą do integracji środowiska graczy poprzez walkę o wspólne cele. Mam nadzieję, że podobne konkursy będą pojawiały się w przyszłości i będzie mogła wziąć w nich udział jak największa liczba chętnych graczy.

Źródło: PlayStation