Świetny phablet Motorola Moto X+1 zobaczymy już w sierpniu?

Jak zapewne wiecie Motorola została kupiona przez Lenovo. Jednak pod rządami Google wypuściła kilka ciekawych urządzeń, które przyciągały ceną oraz bardzo dobrą optymalizacją. Teraz są to jedne z ciekawszych urządzeń w danym segmencie rynku. Brakuje jednak większego flagowca, który pokazałby potencjał Motoroli i Lenovo. Dlatego już niedługo możemy zobaczyć Moto X+1.

Motorola Moto X+1 według przecieków będzie wyposażona w 5-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości FullHD (1080p) oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Jeśli chodzi o pamięć wbudowaną to będą 3 wersje (16, 32 oraz 64 GB) i każda z nich będzie posiadać slot na karty MicroSD. Nie wiadomo, niestety, jaki będzie procesor w najnowszym modelu Motoroli, jednak możemy się spodziewać mocnej jednostki, prawdopodobnie od Qualcomma. Jego premiera ma odbyć się w sierpniu lub wrześniu.

Reklama

Zdjęcie, które widzicie na samej górze ma przedstawiać Moto X+1. Oczywiście nie wiadomo ile w tych plotkach prawdy, ale takie rozwiązanie wydaje się bardzo możliwe. Lenovo jest jedną z najmocniejszych firm technologicznych na świecie i dzięki marce Motorola może zwiększyć swoje udziały w Europie i Ameryce. A pamiętajmy, że to nie jedyne urządzenie od nich, ponieważ niedawno do sieci trafił też tablet XOOM 3.