Samsung idzie na całość i robi taką promocję na Galaxy S8+, jakiej jeszcze nie było | Tabletowo.pl

Samsung idzie na całość i robi taką promocję na Galaxy S8+, jakiej jeszcze nie było

Dołącz do dyskusji 0

Ze względu na stosunkowo wysokie ceny, jakimi charakteryzują się najnowsze flagowce, wiele osób decyduje się na zakup ubiegłorocznych modeli, wykorzystując spadek ich cen lub też poszukuje wszelkiego rodzaju promocji na te „najświeższe”. Ci drudzy, jeżeli chcą akurat upolować Samsunga Galaxy S8+, powinni się teraz ucieszyć, ponieważ model doczekał się kolejnej (i to niemałej) promocji. Naprawdę warto zainteresować się najnowszą ofertą!

W oficjalnej dystrybucji producenta za większą z odmian tegorocznej Galaktyki trzeba obecnie zapłacić 3849 złotych. Świetną promocję zafundował niedawno Amazon, gdzie smartfon można było kupić (w przeliczeniu) za kwotę poniżej trzech tysięcy złotych. Polskie sklepy podjęły rękawice i do 13 września urządzenie w zbliżonej cenie można było nabyć w kilku sieciach działających w naszym kraju. W międzyczasie pojawiła się jeszcze promocja związana z pakietem Guard. Teraz jest jednak jeszcze lepiej i przede wszystkim jeszcze taniej.

W Komputroniku, a wkrótce (a właściwie już po północy, jak wynika z naszych informacji) w salonach Samsung Brand Store, a także za pośrednictwem stron sklepsamsung.pl, vobis.pl i pozostałych oficjalnych sklepów w Polsce, urządzenie będzie oferowane w cenie 2999 złotych. Kwota obniżona jest więc o niebagatelne 850 złotych. Wygląda więc na to, że jeżeli macie w planach zakup tego modelu, lepszej okazji może już nie być.

Nie mamy informacji, czy promocja jest w jakikolwiek sposób ograniczona czasowo czy zależna od liczby sprzedanych egzemplarzy. Standardowo jednak, jak w to w przypadkach obniżek, zwłaszcza takich, czas działa na Waszą korzyść. Tak więc, jeżeli tylko macie ochotę i zaoszczędzone zaskórniaki – nie pozostaje nic innego, jak składać zamówienie. A jeżeli nie jesteście jeszcze pewni, zachęcam do zerknięcia na recenzję Kasi, która zapewne rozwieje wszystkie Wasze wątpliwości.

Źródło: informacja własna

Edit:

Z naszych informacji wynika, że promocja obowiązuje do 8.10.2017 (lub do wyczerpania zapasów).

Recenzja Samsunga Galaxy S8+

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona