Świetna promocja: ładowarka z Quick Charge 3.0 od BlitzWolf za nieco ponad 26 złotych! 16

Świetna promocja: ładowarka z Quick Charge 3.0 od BlitzWolf za nieco ponad 26 złotych!

Coraz częściej zauważam, że dużo osób wyposaża się w dodatkowe akcesoria w chińskim sklepach z elektroniką, co nie jest niczym złym. Akurat teraz w promocji znalazła się świetna ładowarka od znanej firmy BlitzWolf. Ładowarki, zwłaszcza te z Quick Charge, przydają się w każdej ilości.

Znaleźć dobrą i bezpieczną ładowarkę z Quick Charge 3.0 poniżej dwudziestu złotych nie jest łatwą czynnością (wiem, bo sam to próbowałem kilka razy), a produkty renomowanych firm kosztują często 50 złotych i więcej, co – jak na ładowarkę do telefonu – nie jest małym wydatkiem.

Tak się składa, że teraz w Sklepie Banggood trwa promocja na ładowarkę BlitzWolf BW-S5 18W, która wspiera technologię Quick Charge 3.0. Jej koszt aktualnie wynosi 26,23 PLN. Przesyłka oczywiście jest darmowa.

Uwaga: lepiej zapłacić w złotówkach, bowiem przy zapłacie w dolarach amerykańskich, nawet korzystając z karty Revolut, koszt zakupu wyniesie nas 26,40 PLN.

Świetna promocja: ładowarka z Quick Charge 3.0 od BlitzWolf za nieco ponad 26 złotych! 17

Standard Quick Charge 3.0 od Qualcomma to jedna z najpopularniejszych technologii szybkiego ładaowania, którą wspiera wiele smartfonów, między innymi LG G7 czy Xiaomi Mi 6. Taką ładowarką szybko naładujemy również telefony od Huawei, ale wykorzystując tylko Szybkie Ładowanie, a nie Super Szybkie Ładowanie obecne m. in. w modelu Mate 9.

Produkty firmy BlitzWolf są rekomendawane na całym świecie i wiele osób stawia je jako wzór dobrej jakości wykonania, niezawodności i rozsądnej ceny. Z tego co zdążyłem zauważyć, ładowarkę BW-5 chwali sobie wiele użytkowników. Na Tabletowo natomiast pojawiła się recenzja przewodów od BlitzWolf, a jak wiemy – kable są niezbędne jeśli chcemy naładować smartfon :)

https://www.tabletowo.pl/2018/02/24/kable-blitzwolf-kto-powiedzial-ze-tanie-nie-moze-byc-dobre/

Kliknij tutaj aby przejść do oferty.

Źródło: Pepper

Obserwuj nas