Świetna koncepcja idealnego tabletu

idealneg tablet

Reklama

Jeśli myślisz, że iPad jest naprawdę super, to muszę Cię z tego błędu jak najszybciej wyprowadzić. O wiele ciekawsza jest koncepcja tabletu internetowego stworzona przez zwykłego człowieka, który zapragnął mieć super sprzęt.

W głowie Yigit Cinar pojawił się pomysł, od którego do realizacji nie minęło zbyt wiele czasu. Tak oto powstała prezentacja wymarzonego tabletu tego właśnie człowieka. Zanim spojrzysz na poniższe wideo, które dokładnie obrazuje jaki powinny być idealny tablet, zapoznaj się ze specyfikacją sprzętu.

Jaki więc powinien być bajeczny tablet? Na pewno powinien być wyposażony w dotykowy ekran LCD o przekątnej 14-cali, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, wiele portów USB, wyjście HDMI oraz system operacyjny Chrome. Pozostałe zachcianki Cinar to między innymi: dwa aparaty o rozdzielczości 2Mpix i 5 Mpix, akcelerometr, 3GB pamięci RAM, dysk o pojemności 120 GB, GPS, radio, Bluetooth 4.0 oraz WiFi. Urządzenie powinno mieć wymiary: 32 x 19 x 2 cm.

Prawda, że chciałbyś mieć taki sprzęt? Teraz zapoznaj się z wideo:

Sami widzicie, że producentom nie będzie łatwo sprostać wymaganiom twórcy powyższego konceptu. Miejmy jednak nadzieję, że kiedyś takie urządzenie pojawi się na rynku, co sprawi, że wielu ludzi (jak Cinar) będzie w siódmym niebie.

A jaki według Ciebie powinien być idealny tablet? Chętnie poznam Twoją opinię.