Świąteczne prezenty od Apple - 12 Days of Christmas - Tabletowo.pl

Świąteczne prezenty od Apple – 12 Days of Christmas

Tabletowo.pl Świąteczne prezenty od Apple - 12 Days of Christmas Aplikacje Apple Nowości

Jeśli jesteście posiadaczami mobilnego sprzętu Apple i z zazdrością patrzycie na trwającą obecnie promocję w Android Market, w której to przez dziesięć dni można nabyć dziesięć innych aplikacji za jedyne 33 grosze – głowa do góry! Nadchodzi specjalna promocja także i dla Was – tym razem nie będzie to świętowanie żadnego osiągnięcia (jak w przypadku pobrania ponad 10 miliardów aplikacji z Android Market), a po prostu prezenty od Apple na święta.

Firma Apple oficjalnie zapowiedziała swoją coroczną, świąteczną akcję zatytułowaną „12 Days of Christmas„, która trwać będzie od 26 grudnia do 6 stycznia. W iTunes pojawiła się już aplikacja ułatwiającą zarejestrowanym użytkownikom pobieranie przygotowanych przez Apple prezentów. Na każdy dzień zaplanowana została inna aplikacja, gra, książka, utwór lub teledysk – oczywiście wszystko za darmo.

Akcja promocyjna tradycyjnie została ograniczona do klientów z Europy oraz Kanady. W ramach przypomnienia w zeszłym roku największą popularnością cieszyła się przygodówka „Broken Sword”.

Czym gigant z Cupertino zaskoczy nas w tym roku, przekonamy się już nie długo. Natomiast wspomnianą aplikację znajdziecie pod tym adresem.

źródło

Firma Apple oficjalnie zapowiedziała swoją coroczną, świąteczną akcję zatytułowaną „12 Days of Christmas”, która trwać będzie od 26 grudnia do 6 stycznia. W iTunes Store pojawiła się już aplikacja ułatwiającą zarejestrowanym użytkownikom pobieranie przygotowanych przez Apple prezentów. Na każdy dzień zaplanowana została inna aplikacja, utwór lub teledysk.

Akcja promocyjna tradycyjnie została ograniczona do klientów z Europy oraz Kanady.

W ramach przypomnienia w zeszłym roku największą popularnością cieszyła się przygotówka „Broken Sword”.

Czym gigant z Cupertino zaskoczy nas w tym roku, przekonamy się już nie długo.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona