Świąteczna promocja Sygic. Android: dwie licencje w cenie jednej (i jeszcze 30% taniej). iOS: rabat 40% - Tabletowo.pl

Świąteczna promocja Sygic. Android: dwie licencje w cenie jednej (i jeszcze 30% taniej). iOS: rabat 40%

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Świąteczna promocja Sygic. Android: dwie licencje w cenie jednej (i jeszcze 30% taniej). iOS: rabat 40% Aplikacje Nowości

W zeszłym roku firma Sygic zorganizowała świetną świąteczną akcję, która cieszyła się wielką popularnością wśród posiadaczy sprzętu mobilnego – głównie z Androidem. W ciągu kilku dni można było bowiem wejść w posiadanie dwóch licencji na nawigację Sygic, płacąc tylko za jedną. W tym roku firma poszła o krok dalej. Zaproponowała swoim odbiorcom korzystającym z Androida możliwość kupna dwóch licencji w cenie jednej, której koszt – żeby tego było mało – został obniżony o 30% (oczywiście w wybranych przypadkach).

Koszt licencji przedstawia się następująco:
– Świat: 62,99 euro (zamiast 89,99 euro),
– Europa: 34,99 euro (zamiast 49,99 euro),
– Polska: 15,99 euro (cena nie uległa zmianie).

Wiele wskazuje na to, że promocja działa w ten sam sposób, jak w zeszłym roku. Przez oficjalną stronę Sygic (lub przez samą aplikację) kupujemy licencję na wybrane mapy. Na mejla przychodzi numer seryjny a chwilę później drugi mejl ze specjalnie przygotowanym linkiem i kuponem zniżkowym o wartości 100% kupionej wcześniej licencji. Klikając w link jesteśmy przekierowywani na stronę, gdzie wklejamy kupon zniżkowy i po chwili na mejla przychodzi drugi kod produktu.

Ale to wyłącznie na Androida. Jak promocja przedstawia się w wersji na iOS? Niestety, sporo gorzej. Tutaj otrzymujemy jedynie (w porównaniu do akcji androidowej) rabat w wysokości 40%.

Ceny wybranych licencji:
Europa: 29,99 euro (zamiast 49,99 euro),
Polska: 19,99 euro (bez zmian).

Dzięki Gliko za info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona