nawigacja sygic

Świąteczna promocja na nawigację Sygic (Android i iOS)

nawigacja sygic

Ostatnimi czasy na łamach naszego serwisu ukazywało się sporo informacji o promocjach gier . Czas na coś dla wszystkich, którzy swojego urządzenia nie używają jedynie do grania i mają w nim odbiornik GPS. Firma Sygic – producent najpopularniejszej nawigacji na urządzenia mobilne – organizuje świąteczną promocję. Do północy 24 grudnia istnieje możliwość zakupienia jednej z najlepszych nawigacji na Androida i iOS na bardzo korzystnych warunkach.

Dla urządzeń z nadgryzionym jabłuszkiem Sygic przygotował po prostu obniżkę cen. Mapę Polski można zakupić w cenie 14.99 euro natomiast mapę Europy w cenie 34.99 euro.

Ciekawiej sprawa wygląda w przypadku urządzeń z Androidem. Tutaj dostajemy bowiem dwie licencje w cenie jednej. Działa to w następujący sposób: przez oficjalną stronę Sygic’a (lub przez samą aplikację) kupujemy licencję na wybrane mapy. Na mejla przychodzi numer seryjny a chwilę później drugi mejl ze specjalnie przygotowanym linkiem i kuponem zniżkowym o wartości 100% kupionej wcześniej licencji. Klikając w link jesteśmy przekierowywani na stronę, gdzie wklejamy kupon zniżkowy i po chwili na mejla przychodzi drugi kod produktu.

nawigacja sygic

Brzmi to może skomplikowanie, ale w praktyce podejrzewam, że jest prostsze niż „spiracenie” aplikacji. Tak przy okazji informacja dla tych, którzy liczą, że zamiast kupować aplikację, po prostu ją sobie ukradną (bo takie głosy już pojawiły się w komentarzach, pod innym wpisem, gdzie informowałem o promocji): najnowsze wersje Sygica, od numerka 12.x.x, posiadają zabezpieczenia, które skutecznie uniemożliwiają nieautoryzowaną instalację aplikacji.

Tym sposobem, składając się w dwie osoby, możemy stać się posiadaczami jednej z najlepszych nawigacji GPS offline na Androida w cenie około 34 zł na osobę za mapy Polski i około 107 zł na osobę za mapy Europy. Uwzględniając fakt, że w tej cenie dostajemy dożywotnie aktualizacje i do nawigacji nie potrzebujemy połączenia z internetem, oferta wydaję się naprawdę bardzo korzystna. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby drugą licencję po prostu podarować bliskiej osobie jako gwiazdkowy prezent.

nawigacja sygic

Moim zdaniem Sygic: GPS Navigation to najlepsza nawigacja offline dostępna w tej chwili na urządzenia z Androidem (nie miałem okazji testować wersji dla systemu iOS). Przejechałem z nią już ponad 40 tysięcy kilometrów i wpadki zdarzają się jej dużo rzadziej niż innym tego typu aplikacjom. Oczywiście nie jest ona pozbawiana wad. Z moich obserwacji wynika, że jej największymi bolączkami są pomyłki w określaniu dozwolonej prędkości na danym odcinku i rzadkie aktualizacje map. Do zalet należy zaliczyć za to bardzo atrakcyjną szatę graficzną, system wyznaczania tras (moim zdaniem lepszy niż w przypadku produktów konkurencji), płynność działania, dynamicznego asystenta pasa ruchu, dosyć skutecznie działające wyszukiwanie numerów domów, tryb pieszego i wiele innych. W dodatku jest to nawigacja offline – do pracy nie potrzebuje połączenia z internetem.

Posiadacze urządzeń z Androidem mogą pobrać ze sklepu Play i przetestować aplikację bezpłatnie przez siedem dni (przypominam jednak, że promocja kończy się już 24 grudnia).

nawigacja sygic

źródło