Surgeon Simulator trafi wreszcie na iPada - Tabletowo.pl

Surgeon Simulator trafi wreszcie na iPada

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Surgeon Simulator trafi wreszcie na iPada Aplikacje Apple

Zdarzają się na tym świecie przypadki, w których coś co pozornie można uznać za wadę, niespodziewanie staje się jedną z największych zalet danego produktu. Taki los spotkał właśnie Surgeon Simulator, prostą grę zręcznościową, o sukcesie której zadecydowało koszmarnie niewygodne i przesadnie utrudnione sterowanie.

Coś co w większości przypadków zaowocowałoby jedynie zepchnięciem gry na śmietnik historii, w tej jednej nietypowej sytuacji zaowocowało całą masą komicznych filmików, przedstawiających graczy próbujących okiełznać niesforne ruchy głównego bohatera. Surgeon Simulator stał się tym samym kolejnym już, przypadkowym hitem internetu. Problem pojawił się w momencie, w którym fani gry zaczęli domagać się wersji na iPada. Okazało się bowiem, że nietypowe sterowanie, które zadecydowało o pierwotnym sukcesie tego tytułu, po prostu nie sprawdzi się w przypadku ekranów dotykowych. Wszystko wskazuje jednak na to, że twórcy gry znaleźli już rozwiązanie. W sieci pojawił się bowiem zwiastun kolejnej części gry, tym razem stworzonej z myślą o współpracy z tabletami. Twórcy nie zdradzają jeszcze zbyt wielu szczegółów, ale obiecują, że tabletowe wcielenie Surgeon Simulator będzie oferowało całkiem nową, unikalną mechanikę gry, która z pewnością nie zawiedzie fanów oryginału. Z krótkiego fragmentu rozgrywki widocznego w zwiastunie można wywnioskować, że tym razem przyjdzie nam się wcielić w rolę dentysty.

Niestety, data premiery gry ani jej cena nie są jeszcze znane. Nie wiadomo też czy w przyszłości tytuł ten trafi również na inne platformy.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona