Surgeon Simulator teraz również w Google Play | Tabletowo.pl

Surgeon Simulator teraz również w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Tragiczne sterowanie, wysoki poziom trudności i potężna dawka czarnego humoru. To właśnie te trzy cechy zadecydowały o sukcesie gry Surgeon Simulator, będącej jedną z tych nietypowych produkcji, w których im gorzej nam idzie, tym lepiej się bawimy.

Jakiś czas temu studio Bossa postanowiło przenieść ten tytuł na tablety z systemem iOS, co było dość trudnym wyzwaniem, gdyż cały urok oryginału opierał się na sterowaniu za pomocą klawiatury i myszki. Okazało się jednak, że maltretowanie bezbronnego pacjenta sprawdza się równie dobrze na ekranach dotykowych. Nowa wersja przyniosła ze sobą również kilka dodatkowych elementów, takich jak chociażby możliwość wcielenia się w rolę dentysty lub okulisty. Teraz Surgeon Simulator doczekał się również wersji na urządzenia z systemem Android, dzięki czemu zwolennicy zielonego robota mogą w końcu dołączyć do wesołego grona chirurgów-amatorów, nagminnie gubiących skalpele we wnętrznościach pacjentów.

Gra Surgeon Simulator dostępna jest do nabycia w internetowych sklepach App Store (5,49 euro) i Google Play (21,11 zł).

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona