Jednodniowa promocja! Surface Pro 128 GB za 3297 zł, a do tego klawiatura i smartfon Huawei P10 Lite za złotówkę | Tabletowo.pl

Jednodniowa promocja! Surface Pro 128 GB za 3297 zł, a do tego klawiatura i smartfon Huawei P10 Lite za złotówkę

Dołącz do dyskusji 0

Hybryda Microsoft Surface Pro już nieraz pojawiała się w różnorakich promocjach: obniżano jej cenę, dodawano klawiaturę gratis, czy oferowano ze smartfonem za złotówkę. Czas na akcję, w ramach której sklep połączył wszystkie te trzy opcje w jedną.

Tylko dzisiaj w Komputroniku znajdziecie okazję, przy której warto się zatrzymać. Otóż sklep oferuje tablet Microsoft Surface Pro w wersji z procesorem Intel Core m3, 4 GB RAM i 128-gigabajtowym dyskiem SSD. Cena urządzenia to 3297 zł, co już samo w sobie jest okazją (w innych sklepach zwykle musimy zapłacić za ten model więcej), ale o wyjątkowości tej promocji decyduje jeszcze jeden czynnik: dopłacając 1 zł, dostaniemy do tego klawiaturę Type Cover oraz smartfon Huawei P10 Lite!

Promocja obowiązuje tylko dziś, 19 grudnia, lub do wyczerpania zapasów. Na stronie widnieje informacja, że zapasy te ograniczone są do 30 sztuk. Trzeba się więc śpieszyć, bo gdy łowcy okazji zwęszą takie nagromadzenie dobrze wycenionych sprzętów, nie będą się wahać.

Zakładając, że poszukujemy funkcjonalnej hybrydy, a nie przyda się nam dodatkowy smartfon, zawsze można go później odsprzedać. Aktualnie cena Huawei P10 Lite to 989 złotych, więc po sprawnym dokonaniu kilku transakcji, mielibyśmy nowego Surface’a Pro za niewiele ponad 2300 złotych, co jest dość kuszącą propozycją.

źródło: Komputronik

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona