Surface Pro 4 potwierdzony. Microsoft mówi o przyszłości swoich hybryd - Tabletowo.pl

Surface Pro 4 potwierdzony. Microsoft mówi o przyszłości swoich hybryd

Dołącz do dyskusji 0

Dzisiejszy wpis na blogu Surface potwierdza, że Microsoft planuje kontynuować linię Surface (Pro) i możemy liczyć na kolejną generację tego produktu. Skąd taka jednoznaczna wypowiedź u firmy, która mocno strzeże swoich sekretów?

Odpowiedź jest prosta – rynek korporacyjny. Coraz więcej firm zaczęło się interesować zastąpieniem swoich laptopów właśnie SP3 – w tym Lotus F1 Team. Zrobiły to już (częściowo) BMW, Coca Cola, Louis Vuitton, Avanade i wiele innych. Jeśli świat korporacyjnego IT jest komuś bliski ten wie, że informatycy, zanim złożą zamówienie na jakiś produkt – muszą uzyskać potwierdzenie jego pełnego wsparcia i kontynuacji. Dotąd, polityka Nadelli nie była jasna i nie było wiadomo czy nie postanowi nagle zakończyć inwestowania we własną linię sprzętu. Ta niepewność sprawiała, że działy IT wahały się czy SP3 są przyszłościowe.

Tabletowo.pl Surface Pro 4 potwierdzony. Microsoft mówi o przyszłości swoich hybryd  Microsoft Nowości Plotki / Przecieki

Microsoft wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom i nie chcąc blokować potencjalnych nowych zamówień – bez podania szczegółów – oświadczył, że następne generacje linii Pro będą współgrać z akcesoriami takimi jak klawiatury, doki i zasilacze. Wspomniał też o pełnym wsparciu systemowym, jeśli chodzi o aktualizacje, zabezpieczenia i możliwość upgrade do Windows 10.

(…) the following Surface Pro 3 accessories are designed with our product roadmap in mind and will be compatible with the next generation of the “Pro” line of Surface: Today’s Surface Pro 3 Type Covers, Our “infrastructure” accessories such as our power adapter, Ethernet adapter, and more, The Surface Pro 3 Docking Station

A to oznacza, że w 2015 roku pojawi się Surface Pro 4. To z pewnością dobra informacja dla wszystkich fanów tej serii, pokazująca, że linia Surface dalej jest poważnie traktowana przez firmę i już wkrótce może okazać się biznesem, który zacznie przynosić wymierne dochody. Po więcej informacji odsyłam do oficjalnego bloga Surface.

Microsoft is putting its full and sustained support behind the ongoing Surface program as one of a number of great hardware choices for businesses large and small.

”–

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona