Surface Pro 2 rozebrany na części | Tabletowo.pl

Surface Pro 2 rozebrany na części

Dołącz do dyskusji 0

Większość z nas kupuje urządzenia elektroniczne, nie zastanawiając się zbytnio nad tym, co właściwie znajduje się wewnątrz obudowy. Oczywiście, mamy jakieś ogólne pojęcie na temat najważniejszych podzespołów, ale na tym kończy się nasza wiedza. Są jednak na tym świecie osoby, w których żądza poznania jest tak silna, że są one w stanie rozkręcić całkiem nowe i sprawne urządzenie tylko po to, by zobaczyć co dokładnie kryje się w jego wnętrzu.

Do takich osób należą właśnie członkowie ekipy IFIXIT, którzy tym razem wzięli na warsztat najnowszy tablet firmy Microsoft – Surface Pro 2. Niestety, to co zobaczyli w jego wnętrzu raczej nie wprowadzi posiadaczy tego urządzenia w dobry humor. Okazuje się bowiem, że zastosowana konstrukcja tego urządzenia bardzo skutecznie utrudnia wszelkie naprawy, co może oznaczać, że w przypadku uszkodzenia któregoś z elementów konieczna będzie wymiana całego tabletu. Specjaliści IFIXIT zwrócili szczególną uwagę na bardzo dużą ilość klejonych elementów (w tym baterii i ekranu) oraz na konstrukcję która sprawia, że w trakcie naprawy niezwykle łatwo coś przypadkiem uszkodzić.

Pełną procedurę rozkładania Surface Pro 2 na części możecie zobaczyć tutaj.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona