Surface Book 2 już w przyszłym miesiącu? | Tabletowo.pl

Surface Book 2 już w przyszłym miesiącu?

Dołącz do dyskusji 0

Microsoft idzie za ciosem. Tak to przynajmniej wygląda, jeżeli przyjrzeć się bliżej planom firmy z Redmond. Na przyszły miesiąc ma być planowana premiera kolejnej wersji hybrydy Surface Book. A wraz z nią ciekawe zmiany w tym modelu.

Seria Surface to jeden z najlepiej przyjmujących się produktów Microsoftu ostatnimi czasy. Tablety zbierają same dobre recenzje, również hybryda Surface Book zyskała sobie sporą popularność wśród użytkowników. Nic więc dziwnego, że firma kierowana przez Satya Nadella nie odpuszcza i przygotowuje kolejną wersję swoich produktów.

Wprawdzie i tak wszyscy czekają na mityczny wręcz Surface Phone, to jednak informacje o przygotowywanym Surface Booku 2 są bardzo interesujące. Po pierwsze – premiera, podobno, już za miesiąc. Po drugie – ekran 4K, czyli wyraźna próba konkurencji z Retina Apple’a. Po trzecie – port USB typu C.

Tyle z najciekawszych nowości, jakie mają pojawić się w hybrydzie Surface Book 2 firmy Microsoft. To jednak nie wszystko, urządzenie ma ponadto zostać wyposażone w procesor Kaby Lake Intela, chociaż to ostatnie akurat wydaje się mało prawdopodobne. Intel raczej nie wyrobi się z produkcją nowej generacji procesorów do końca roku.

W hybrydzie Microsoftu mamy znaleźć także 1 TB pamięci wewnętrznej i 16 GB pamięci RAM. Możliwe zmiany mogą pojawić się w wyglądzie klawiatury oraz innych akcesoriów produkowanych przez firmę Microsoft. Cena? 1100 dolarów i więcej. Na razie nie wiemy natomiast, czy ulegnie zmianie sama obudowa urządzenia – nie ukazały się jeszcze żadne zdjęcia czy szkice.

Co z tego wszystkiego okaże się prawdą, przekonamy się zapewne już za miesiąc. Kto jest chętny na kupno nowego Surface Book 2?

Źródło: TheNextRex

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona