Surface Pro 4 coraz taniej – promocje w sklepach z elektroniką | Tabletowo.pl

Surface Pro 4 coraz taniej – promocje w sklepach z elektroniką

Dołącz do dyskusji 0

Są ludzie, którzy czekają na „złoty strzał” – chcą upolować sprzęt, na który ostrzyli sobie zęby od miesięcy, za względnie niską cenę. Hybrydy Surface Pro 4 nigdy nie były tanie, jednak oferują znakomitą wydajność połączoną z nieprzeciętną mobilnością. Do 08.02.2017 obowiązują promocje w sklepie Microsoftu i kilku innych, dzięki którym możecie kupić różne wersje Surface’a Pro 4 znacznie taniej, niż dotąd.

We wszystkich sklepach najbardziej ekonomicznym wyborem jest Surface Pro 4 z procesorem Intel Core M. Trzeba na niego wydać 3999 zł, ale klawiaturę Type Cover otrzymamy w gratisie. Poza tym różne sklepy różnią się w zestawie gratisów czy upustów na różne dodatki.

X-kom dorzuca do tego rok bezpłatnej subskrypcji pakietu Office 365 dla użytkowników domowych. Wybierając mocniejsze konfiguracje, można dostać w gratisie Surface Docking Station, do której podłączymy monitory, czy też inne urządzenia dodatkowe przez USB.

W Komputroniku jest podobnie – do wersji z procesorem Intel Core i5, 4 GB RAM i 128 SSD otrzymamy klawiaturę Type Cover za jednego złocisza i pakiet Office 2016.

RTV Euro AGD, przy wyborze wyższych konfiguracji, oprócz klawiatury Type Cover, do zestawu dorzuca też wymienne końcówki do Surface Pena i adapter HDMI.

Na oficjalnej stronie Microsoftu, zawsze dostaniemy gratis klawiaturę, a przy wyborze mocniejszych wersji – pakiet Ofiice 365 na rok.

Wielkimi krokami zbliża się premiera Surface Pro 5. Czy warto czekać, aż pojawi się nowy przedstawiciel tej linii produktów i liczyć na jeszcze większe obniżki? To zależy. Ci, którzy i tak liczyli się z zakupem Surface Pro 4 tej wiosny, będą z tej promocji więcej niż zadowoleni. W końcu, w niektórych konfiguracjach można zaoszczędzić nawet 1579 zł (w wypadku wersji z chipem Core M). Inni zapewne zdecydują się wykazać się jeszcze większym samozaparciem, i poczekają do końca kwietnia, aż Microsoft zaprezentuje następcę tej hybrydy, licząc na jeszcze większe obniżki.

Decydujecie się? :)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona