Aż zal nie brać: Honor 5X za 689 złotych 16

Aż zal nie brać: Honor 5X za 689 złotych

Czasami zdarzają się takie promocje, że bezwarunkowo sięgamy do naszego portfela i bez większego zastanowienia coś kupujemy. W tym przypadku jest podobnie. Trudno bowiem oprzeć się pokusie kupienia Honora 5X za zaledwie 689 złotych.

Według porównywarek cenowych, aktualnie ceny tego modelu zaczynają się od 899 złotych. Szybka kalkulacja i okazuje się, że kupując go w Sferisie, można zaoszczędzić ponad 200 złotych. Jest to bez wątpienia niemała sumka (biorąc pod uwagę, że cały czas mówimy o propozycji ze średniej półki), za którą można sprawić komuś bliskiemu już całkiem fajny prezent na Gwiazdkę. A jak się postarać i wykazać kreatywnością, to spokojnie obdzieli się nie tylko jedną osobę, ale nawet całą rodzinkę.

Nie mogę nigdzie znaleźć informacji, do kiedy trwa promocja, więc lepiej nie zastanawiać się dłużej, tylko po prostu kupować Honora 5X i cieszyć się z bardzo dobrego smartfona (ponad 8 milionów nabywców nie może się przecież mylić). Jest to bowiem naprawdę świetna okazja i raczej wątpliwe, aby się powtórzyła.

Jeśli jesteście zainteresowani tą ofertą, to link do niej znajdziecie w źródle. Jeżeli natomiast jeszcze się wahacie, to zajrzyjcie do przygotowanej przez Kasi recenzji Honora 5X – tam też znadziecie jego pełną specyfikację.

Źródło: Sferis

Polecamy również

Recenzja Honora 5X