HBO GO (fot. HBO GO)

HBO GO nareszcie dostępne dla wszystkich, bez wyjątków i dodatkowych wymagań

Do tej pory, aby móc oglądać filmy i seriale z biblioteki HBO GO, trzeba było mieć jednocześnie wykupiony pakiet telewizji u jednego z krajowych dostawców. Usługa została jednak dziś „uwolniona” i można z niej korzystać na podobnych zasadach, jak w przypadku Netflixa i ShowMax.

Nie jest tajemnicą, że spodziewaliśmy się takiego kroku, gdyż już w zeszłym tygodniu poinformował o tym serwis iMagazine. Dziś „uwolnienie” HBO GO stało się faktem, dzięki czemu z usługi może skorzystać każdy chętny, gdyż aktualnie nie ma już żadnych dodatkowych obwarowań – wystarczy się zarejestrować na stronie i już można oglądać.

Pierwszy miesiąc korzystania z HBO GO jest całkowicie bezpłatny. Od następnego miesięczna opłata wynosi 29,90 złotych. W trakcie rejestracji trzeba podać imię, nazwisko, adres e-mail i ustalić hasło. Wyrażenie zgody marketingowej (pierwszej w kolejności) nie jest niezbędne do założenia konta, aczkolwiek jeśli ktoś chciałby być na bieżąco z nowościami, to warto to zrobić, gdyż obejmuje ona także newsletter.

Z subskrypcji HBO GO można zrezygnować w każdym momencie, ale jeśli ktoś jest fanem filmów i seriali, to z pewnością szybko tego nie zrobi. Biblioteka tej usługi obejmuje bowiem ponad 800 filmów i 200 seriali w polskiej wersji językowej, których – nawet, gdyby się bardzo postarać – nie da rady obejrzeć w pierwszym miesiącu. HBO GO oczywiście nadal jest dostępne także w pakietach dostawców telewizji – nowością jest tylko danie do niej dostępu tym klientom, którzy z jakichś powodów nie oglądają klasycznej TV.

fot. HBO GO

Źródło: HBO GO