Jak umilić sobie oczekiwanie na premierę drugiego sezonu Stranger Things? Ta darmowa gra będzie idealna 14

Jak umilić sobie oczekiwanie na premierę drugiego sezonu Stranger Things? Ta darmowa gra będzie idealna

Serial Stranger Things miał swoją premierę w zeszłym roku na Netflixie i niemal od razu stał się jedną z najbardziej charakterystycznych wizytówek tej platformy streamingu wideo. Drugi sezon pojawi się w serwisie 27 października. Do tego czasu niektórzy odświeżają sobie pierwszy sezon, ale zawsze można zabić czas grą powstałą na licencji serialu. Brzmi dobrze?

Stranger Things: The Game utrzymany jest w specyficznej, 16-bitowej stylistyce i jest klasyczną zręcznościówką, typową dla amigowych hitów z lat 80-tych ubiegłego wieku. Gra akcji pozwala kierować poczynaniami głównych bohaterów serialu, zwiedzać przedmieścia i okolice Hawkins oraz mierzyć się z dziwnymi wyzwaniami, jakie stawia przed nami przyprawiające o dreszcz strachu uniwersum Stranger Things. Każda z postaci ma unikalną umiejętność, dzięki czemu będziemy skutecznie walczyć z wrogami, rozwiązywać zagadki i zbierać różne przedmioty.

Produkcja studia BonusXP jest darmowa i nie wymaga dokonywania żadnych mikropłatności. Dzięki postępom w grze możemy odblokować unikalne materiały – między innymi zdjęcia z planu drugiego sezonu Stranger Things. W dniu jego premiery Stranger Things: The Game zostanie zaktualizowane, zapewne o poziomy związane z dalszymi dziwnymi przygodami dzieciaków z Hawkins.

 

Fani Stranger Things, pobierajcie! Lepsze to niż oglądać po raz n-ty zwiastuny drugiej serii serialu ;)

Jak umilić sobie oczekiwanie na premierę drugiego sezonu Stranger Things? Ta darmowa gra będzie idealna 17

źródło: BonusXP dzięki AndroidAuthority