Storage Options prezentuje Scroll Evoke: 7-calowy tablet z Androidem JB za 120 funtów - Tabletowo.pl

Storage Options prezentuje Scroll Evoke: 7-calowy tablet z Androidem JB za 120 funtów

Tabletowo.pl Storage Options prezentuje Scroll Evoke: 7-calowy tablet z Androidem JB za 120 funtów Nowości

Brytyjska firma Storage Options zaprezentowała Evoke, najnowszy tablet będący przedstawicielem serii Scroll. Urządzenie stanie w szranki z iPadem miniGoogle Nexus 7, Amazon Kindle Fire HD i innym markowym sprzętem. Czym może zainteresować klientów?

Storage Options Scroll Evoke wydaje się zaspokajać potrzeby nowoczesnego, wymagającego klienta. Mimo niskiej, bo wynoszącej zaledwie 120 funtów, ceny, producent wyposażył urządzenie w podzespoły gwarantujące płynność i wydajność. Pod maską Evoke znajdziemy 7-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy, a pod nim dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A9 taktowany zegarem 1,7GHz i wspierany przez czterordzeniowy układ Mali-T604. Komponenty gwarantują bezproblemowe działanie systemu operacyjnego Android w wersji 4.1 Jelly Bean oraz kompatybilność ze znakomitą większością aplikacji dostępnych w Google Play. Tablet nie został wyposażony w dostęp do sklepu, ale rozwiązanie tego problemu nie powinno stanowić trudności dla użytkowników obeznanych z mobilnym oprogramowanie Google. Pod maską Storage Options Scroll Evoke znalazła się także kamera internetowa, wyjście HDMI, złącze audio 3,5 mm oraz 8GB pamięci wewnętrznej na multimedia, dokumenty, gry i programy. Jeśli to nie wystarczy, z pomocą przyjdzie wbudowany czytnik kart microSD.

Co sądzicie o najnowszym produkcie Storage Options? Ma potężny układ graficzny i atrakcyjną cenę. Miejmy nadzieję, że rzeczywista wydajność i jakość wykonania Evoke będą lepsze od innych tabletów z serii Scroll. Zapoznanie się z opiniami właścicieli i recenzjami portali branżowych pozwoliło mi stwierdzić, że „dachówki” Storage Options mają problemy z szybkością działania, stabilnością, jakością matryc i szybko rozładowującymi się akumulatorami. Cóż… przynajmniej są tanie.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona