Sterowany iPadem superjacht za 15 milionów dolarów (zdjęcia) - Tabletowo.pl
Ważne

Sterowany iPadem superjacht za 15 milionów dolarów (zdjęcia)

Tabletowo.pl Sterowany iPadem superjacht za 15 milionów dolarów (zdjęcia) Apple Ciekawostki Nowości

Jest sobota, za oknem wesoło świeci słońce (tym, u których obecnie pada deszcz, życzymy, aby wyjrzało zza chmur) i rozpoczął się weekend: czas bezpardonowego relaksu. W weekendy zwykle niewiele się dzieje, toteż staramy się publikować różnej maści ciekawostki, które luźno związane są z poważnym tematem tabletów internetowych. Niewątpliwie należą do nich zdjęcia nowoczesnego superjachtu, który sterowany jest za pomocą… iPada.

Jeśli macie pod ręką piętnaście milionów dolarów, Apple iPada i chęć przepłynięcia świata nowoczesnym jachtem, łódź zbudowana przez projektanta Johna Shuttlewortha jest dla Was. Opatrzony nazwą Adastra jacht mierzy 42,5 metry długości i cechuje się wyglądem, którzy przywodzi na myśl wahadłowiec Królowej Amidali z Gwiezdnych Wojen: zgrabnemu kadłubowi towarzyszą dwie płozy. Za pomocą specjalnej aplikacji dla tabletu Apple iPad, łódź można kontrolować z nawet 50 metrów.

Wyobraźcie sobie: Miami, Wy, w jednej ręce kieliszek martini, w drugiej iPad, a pod stopami takie cudeńko, które zasuwa z prędkością 22,5 węzłów. Żyć nie umierać, nie sądzicie?

Więcej szczegółów na temat Adastry znajdziecie na stronie internetowej jej projektanta, Johna Shuttlewortha.

via Redmond Pie

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona