Star Wars Rebels: Recon Missions – tabletowa platformówka w uniwersum Gwiezdnych Wojen

Star Wars Rebels, znany w naszym kraju jako Rebelianci, to animowany serial osadzony w uniwersum Gwiezdnych Wojen, którego akcja rozgrywa się pomiędzy trzecim a czwartym epizodem sagi. Teraz fani Ezry i spółki zyskali okazję do pokierowania losami swoich ulubionych bohaterów, którzy jak zwykle starają się pokrzyżować plany Imperium.

W odróżnieniu od kilku ostatnich tabletowych produkcji sygnowanych logo Star Wars, w których uwaga twórców skupiła się na mikropłatnościach a nie na samej mechanice rozgrywki, Recon Missions stanowi całkiem uczciwie zaprojektowaną platformówkę oferującą naprawdę przyzwoity poziom grywalności (chociaż należy brać poprawkę na to, że tytuł ten skierowany jest do nieco młodszych odbiorców). Oprócz tradycyjnego dla wspomnianego gatunku skakania po planszy i strzelania do wszystkiego, co się rusza, będziemy musieli tu również dbać o rozbudowę kryjówki rebeliantów, która z czasem zapełni się postaciami znanymi z serialu. Darmowa wersja gry daje nam dostęp do jednego bohatera i czterech misji, co w zupełności wystarczy, by stwierdzić czy tytuł ten podoba nam się na tyle, by wydać na niego pieniądze. Za odblokowanie pełnej gry (trzech bohaterów, trzydzieści misji i pięćdziesiąt wyzwań) przyjdzie nam zaś zapłacić niespełna 5 euro.

Gra Star Wars Rebels: Recon Missions dostępna jest do pobrania za darmo w sklepach App Store i Google Play.

[button link=”https://itunes.apple.com/pl/app/id907774576″ class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”][/button] [button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.disney.starwarsrebels_goo” class=”zkazdej” id=”googleplay” newtab=”on”][/button]