Star Wars Battlefront II: Celebration Edition będzie do pobrania za darmo!

Grając w pierwszą część Star Wars Battlefront na Xboksie – bawiłem się świetnie. Po usłyszeniu, że następna odsłona tej gry ma być za darmo w Epic Games Store (bo będzie!), od razu wróciły do mnie miłe wspomnienia z tą serią gier.

Star Wars Battlefront II: Celebration Edition za darmo w Epic Games Store!

Gra spod skrzydeł studia EA DICE, w porównaniu do swojej poprzedniej odsłony, rozbudowana jest o tryb jednoosobowy oraz zawiera tryb kampanii przeznaczony dla jednego gracza.

Kampania opowiada historię przywódczyni elitarnych oddziałów imperium – Iden Versio. W grze możemy wziąć udział w wydarzeniach z trzech epok: Wojny klonów, czasów Imperium oraz starcia Ruchu Oporu z Najwyższym Porządkiem.

W grze pojawili się bohaterowie znani z filmu z wymienionych uprzednio epok, tacy jak Kylo Ren, Rey czy Darth Maul. W grze znajdziemy również tryb gry wieloosobowej, w której w ekipie aż 40 osób możemy wziąć udział w bitwach kosmicznych.

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor:Intel Core i3-6500 / AMD FX 6350
Pamięć RAM:8 GB
Karta graficzna:AMD Radeon HD 7850 2GB lub NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB
Miejsce na dysku:ok. 60 GB

Zalecane wymagania sprzętowe:

Procesor:Intel Core i7-6700 / AMD FX 8350 Wraith
Pamięć RAM:16 GB
Karta Graficzna:NVIDIA GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 480 4GB
Miejsce na dysku:ok. 60 GB

Star Wars Battlefront II: Celebration Edition można będzie przypisać sobie za darmo do konta na stronie Epic Games Store lub bezpośrednio w aplikacji sklepu.

Star Wars Battlefront II: Celebration Edition będzie dostępne za darmo od 14 stycznia aż do 21 stycznia 2021 roku, do godziny 16:59. Po zakończeniu promocji zostanie udostępniona kolejna darmowa gra, którą również będzie można sobie przypisać do konta.