Star Wars: Assault Team debiutuje w App Store i Google Play | Tabletowo.pl

Star Wars: Assault Team debiutuje w App Store i Google Play

Dołącz do dyskusji 0

screen480x480[1]

Premiera siódmego epizodu Gwiezdnych Wojen zapowiedziana została oficjalnie na grudzień przyszłego roku. Wtedy też przekonamy się wreszcie, czy oddanie tej kultowej sagi w ręce studia Disney wyjdzie serii na dobre, czy też wręcz przeciwnie – kompletnie ją pogrąży. Zanim to jednak nastąpi, deweloperzy z LucasArts postanowili przypomnieć nam jeszcze raz o korzeniach sagi, tworząc grę umiejscowioną fabularnie gdzieś pomiędzy jej czwartym a piątym epizodem.

Star Wars: Assault Team to prosta gra turowa z dodanymi gdzieniegdzie elementami zapożyczonymi z innych gatunków. W każdej misji przejmujemy kontrolę nad grupą bohaterów reprezentowanych tutaj przez karty, które są zdobywane wraz z postępami w grze lub kupione za realne pieniądze. Sama rozgrywka zaś sprowadza się do poruszania się po ustalonych  z góry ścieżkach i eksterminowania kolejnych grupek nieprzyjaciół.

Cała walka sprowadza się do niezbyt emocjonujących turowych potyczek, w których nasza rola ogranicza się głównie do wybierania celu ataku dla poszczególnych członków naszej drużyny. Niestety, mimo iż sama gra mogłaby się okazać prostym, acz przyjemnym zabijaczem czasu, to jednak dość nachalny system mikropłatności całkiem skutecznie zniechęca do kontynuowania rozgrywki.

Gra Star Wars: Assault Team dostępna jest do pobrania za darmo (mikropłatności) z internetowych sklepów App Store i Google Play.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona