Stało się: Media Expert oficjalnym partnerem Tabletowo! | Tabletowo.pl

Stało się: Media Expert oficjalnym partnerem Tabletowo!

Dołącz do dyskusji 0

Są takie momenty w życiu każdego z nas, które uznajemy za przełomowe. Powodują uśmiech na samą myśl o nich i dumę, która nas wewnętrznie rozpiera. To mniejsze lub większe sukcesy, mające wielkie znaczenie w dłuższej perspektywie czasowej. Dla mnie jeden z takich momentów biznesowych właśnie nadszedł. Jest mi niezmiernie miło poinformować, że oficjalnym partnerem Tabletowo został sklep Media Expert!

Małe wielkie sukcesy

Mam 27 lat. Tabletowo piątego czerwca będzie obchodziło ósmą rocznicę istnienia. Nieskromnie i najnormalniej w świecie cieszy mnie, że z każdym kolejnym rokiem działalności udowadniam (przede wszystkim sobie), że kobieta może się świetnie odnajdywać w męskim świecie, a wiek to tylko liczba. Kolejne współprace, rosnąca liczba czytelników i rozwijająca się, świetna i zgrana redakcja – wszystko to wyłącznie potwierdza, że nie zwalniamy tempa. Wprost przeciwnie, zamierzamy je utrzymać i dostarczać Wam jeszcze więcej ciekawych i, przede wszystkim użytecznych, treści.

Co to partnerstwo oznacza dla Was?

Złośliwi stwierdzą pewnie, że więcej reklam ;) Nic bardziej mylnego – nie zamierzam nigdy robić z Tabletowo choinki reklamowej, a jeśli kiedyś się w taką zamieni, koniecznie wyślijcie mi screen tego, co przed chwilą przeczytaliście.

Trafiliśmy na Partnera, któremu zależy na dostarczaniu treści wartościowych dla Was, co idealnie wpasuje się w naszą wizję rozwoju. W najbliższym czasie będziemy bardzo mocno stawiać na nasz dział “Co kupić?” i rozwijać go, podpowiadając, jakie urządzenia najlepiej kupić w konkretnych kategoriach cenowych. Oczywiście będziemy informować Was o wszystkich najlepszych promocjach w Media Expert, by nie ominęły Was naprawdę dobre oferty. Ale spokojnie, partnerstwo nie jest na wyłączność, co oznacza, że wciąż będziecie mogli u nas przeczytać teksty o wszystkich najlepszych promocjach na sprzęt elektroniczny, organizowanych na naszym, ale też zagranicznym rynku.

Możecie być pewni, że nie zabraknie u nas dużej ilości recenzji sprzętu i porównań, ślepych testów aparatów i wiele, wiele więcej materiałów, do których zresztą już Was przyzwyczailiśmy przez ostatnie lata.

Media Expert to nieprzypadkowy partner

Z Media Expert łączy nas wiele, ale przede wszystkim jedna cecha: ambicja i idąca za nią chęć rozwoju. Sieć sklepów Media Expert rozrasta się w niesamowitym tempie – kolejne sklepy stacjonarne sukcesywnie otwierane są w kolejnych, w tym dużych miastach. Co więcej, przyświeca nam ten sam cel, w którym się uzupełniamy – my dostarczamy informacje na temat sprzętu, który warto kupić, a w Media Expert możecie znaleźć go w ofercie. Co najważniejsze, w dobrych cenach.

Nie ukrywam, jestem dumna z nawiązanego partnerstwa z Media Expert. Liczę na to, że podejdziecie do niego równie entuzjastycznie jak ja.

Trzymajcie kciuki za nasze wszystkie wspólne projekty! I, chyba teraz mogę już oficjalnie mówić, że “włączamy niskie ceny!” ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona