Stacja dokująca i adaptery USB / SD dla Transformera - Tabletowo.pl

Stacja dokująca i adaptery USB / SD dla Transformera

Tabletowo.pl Stacja dokująca i adaptery USB / SD dla Transformera Nowości

Macie tablet Asus Eee Pad Transformer? Zakupiliście go razem z klawiaturą? Dla tych, którzy tego nie zrobili, Asus przygotował niespodziankę – trzy nowe akcesoria: stację dokującą oraz adaptery USB i SD.

Tabletowo.pl Stacja dokująca i adaptery USB / SD dla Transformera Nowości

Oba adaptery można nabyć w niemieckim sklepie internetowym Amazon za „jedyne” 19 Euro, czyli około 77 złotych. Stacja dokująca mogąca służyć jako podstawka dla tabletu wyposażona została w dwa porty USB, czytnik kart pamięci SD oraz złącze audio jack i kosztuje 29 Euro (niewiele ponad 117 złotych).

Tabletowo.pl Stacja dokująca i adaptery USB / SD dla Transformera Nowości

Wszystkie te akcesoria można podłączyć do Asusa Eee Pad Transformera za pomocą gniazda dokującego znajdującego się na dole tabletu. Niestety, nie znamy dokładnej daty wprowadzenia dodatków na rynek światowy, jednak mamy świadomość, że wielu naszych Czytelników jest w stanie sprowadzić je od sąsiadów zza zachodniej granicy.

Dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie sprawić swojemu Transformerowi jeden czy dwa prezenty.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona