Tego brakowało w Squid – zapisywanie ulubionych artykułów na później już w aplikacji

Algorytmy Google News nie zawsze podrzucają nam linki do tych źródeł, na których nam najbardziej zależy, dlatego warto dać szansę innym aplikacjom agregującym treści, na przykład polskiemu Squid. Ostatnio pojawiła się w niej przydatna funkcja, obecna już w konkurencyjnych produktach – możliwość zapisywania artykułów na później.

Nowa funkcja Squid trafiła na smartfony działające na systemie Android.

Klikając w ikonkę zakładki, znajdującą się w menu, użytkownik może dodać artykuł do swojego schowka. Klikając ponownie w tę ikonkę artykuł, zostanie ze schowka usunięty. Prościej się nie dało.

 

Jest to świetna alternatywa wobec przeszukiwania ponownie historii przeglądania w używanej przez nas przeglądarce internetowej albo mnożenia w niej zakładek, o których później zwykle i tak zapominamy. A tak – w apce, której możemy używać do odkrywania nowych artykułów, w łatwo dostępnym miejscu będziemy mieć zgromadzone wszystkie linki, uznane przez nas za wartościowe.

Przepisy kulinarne, linki do komiksów czy długich reportaży do przeczytania na wieczór – wszystko to można odłożyć na później, by zapoznać się z nimi w dogodnym czasie.

źródło: informacja prasowa